Lawina
4.8 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Avalanche jest zabójcą czasu dla androida, w którym znajdziesz śnieg, góry, narty i stok, który brzmi co najmniej dobrze, ponieważ od razu kojarzy się z dobrym weekendem, jednak w tym przypadku wszystko nie jest tak bezchmurne, ponieważ będziesz musiał uciec od lawiny ... nie jest tak dobra, prawda?

Przygotowano grę w studio HeroCraft Ltd. z projektami, o których już wielokrotnie można było natknąć się na naszej stronie, a ich uwaga jest bardzo różna, każdy znajdzie coś dla siebie, niemalże bezbłędnie.


Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest pojawienie się tej gry, która nie czerpie nawet ze sztuki pikseli, od samego początku. Wygląda na to, że gra została przeniesiona z 8-bitowych konsol, tylko kontrola i płynna animacja nadają mu nowoczesny design. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę - jest to dość proste, ponieważ wiąże się z pewnym instynktem przetrwania. Nie musisz myśleć ani planować, Twoim zadaniem jest ocena obecnej sytuacji i odejście od lawiny, a im szybciej - tym lepiej. Złożoność jest dodana i fakt, że w niektórych miejscach lawina jest większa, w mniejszym, w tym samym czasie, można je odgadnąć tylko instynktownie, nie będzie tu żadnych wskazówek. Ponadto, aby uzyskać dobre wyniki i zdolność odblokowywania nowych postaci, trzeba będzie zbierać monety, które jak zwykle będą znajdować się w najbardziej niewygodnych miejscach, ale w razie potrzeby można sobie z tym poradzić. Przy okazji, kolejny interesujący punkt, gra wygląda "staro" z jakiegoś powodu, sztuczka polega na tym, że kiedyś była już podobna gra, więc do plusów dodajemy efekt nostalgii;)


Funkcje:

  • Prosta obsługa, wystarczy mieć tylko jeden palec
  • Przed reinkarnacją klasyków - zdejmujemy czapki
  • Duża liczba fajnych postaci
  • Muzyczny akompaniament w stylu "Chiptune"
  • Tabele z ocenami i osiągnięciami

Wady gry:

  • Reklama i donat, ale to raczej twórca chipów, a nie gra ...

Podsumowując: klasyczny, klasyczny, a to słowo doskonale opisuje grę Avalanche, która doskonale poradzi sobie zarówno z rolą zabójcy czasu w swoim smartfonie, jak i pozwoli łzawej łzy na dawno minione czasy i ciepłe gry lampowe.


Reklama

Pobierz Lawina 0.9.16 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Welcome to the ski heaven of pixel madness!
informacje ogólne
wersja 0.9.16 (916)
Data umieszczenia 2018-03-15 23:15
rozmiar 19.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
FULL

FULL

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_MEDIA_STORAGE

WRITE_MEDIA_STORAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/02 10:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |