Beznadziejna kraina: walcz o przetrwanie
5 (4)

Beznadziejna kraina: walcz o przetrwanie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Beznadziejna Kraina: Walka o przetrwanie to akcja dla twojego androida, który ponownie zdecydował się podnieść modny temat przetrwania dzisiaj, który pojawiał się już wielokrotnie w filmach i innych grach, na które z pewnością skupimy się, ale trochę później.

Przygotowaliśmy grę w HERO Game studio, nie znalazłem jeszcze innych projektów, więc nie dziw się, że studio postanowiło zacząć swoją sławę, pożyczając doskonały pomysł od innych, nagle, zrobi to lepiej niż oni, a potem pieniądze przepłyną jak rzeka! Przy okazji, trudno powiedzieć na pewno, ale popularność gry rośnie dość aktywnie ...


Jeśli jesteś częstym gościem na naszej stronie, to na pewno na początku stycznia miałeś do czynienia z grą Survivor Royale, której akcje odbywają się na odizolowanej wyspie, której powierzchnia ulega okresowemu zmniejszeniu, gdy gracze są wyeliminowani. I wiesz, w tej grze jesteśmy również wyrzucani na wyspę z innymi graczami, gdzie tylko najsilniejsze wygrane! W rzeczywistości naszym zadaniem jest dowiedzieć się, co nowi deweloperzy postanowili osiągnąć, wprowadzając na rynek niemal identyczny projekt i wiesz, że są różnice!

Na początek jest więcej uczestników tej gry, w początkowym projekcie było ich 100, a tutaj 121 ... nie jest to w zasadzie więcej, ale więcej! Ponadto, powierzchnia wyspy nie zmniejsza się tutaj i istnieje możliwość korzystania z maszyn, nawet śmigłowca, wyobraź sobie, co to jest ta przewaga? I, nawiasem mówiąc, grafika wygląda tutaj znacznie lepiej, więc w rzeczywistości jedynym problemem z grą jest to, że pojawiła się nieco później, ale możemy zobaczyć, na co przeznaczono czas, dobrze zrobione!


Funkcje:

  • 121 graczy, wiele możliwości i duża wyspa - baw się dobrze!
  • Piękny wzór terenu, prawdziwa Azja!
  • Świetny wybór transportu, jest nawet helikopter!
  • Możliwe jest korzystanie z komunikacji głosowej
  • Jest wygodna karta z oznaczeniami
  • Wygodne zarządzanie i doskonała optymalizacja
  • W grze nie ma reklam

Wady gry:

  • Ale płatne treści są, bez tego nie było

Konkluzja: Teraz musimy odpowiedzieć tylko na jedno pytanie: w jaki sposób gra jest lepsza, Hopeless Land: Fight for Survival, który wyszedł niedawno, czy Survivor Royale, który od miesiąca miał przewagę liczebną i zdołał zebrać prawie 5 milionów pobrań w tym czasie? Odpowiedź jest naprawdę prosta - nowa gra jest lepsza, pozostaje tylko zrozumieć, czy będzie ona w stanie przekroczyć wczesny projekt popularności?


Reklama

Pobierz Beznadziejna kraina: walcz o przetrwanie 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1.Underground bug fixed
2.stairs/wall bug fixed
3.ANTI-HACKING system added
informacje ogólne
wersja 1.0 (41)
Data umieszczenia 2019-06-07 00:07
rozmiar 55.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Odczytaj lub zapisz bezpieczne ustawień systemu.

WRITE_SECURE_SETTINGS

Formatowanie systemów plików pamięci, którzy są wymiennymi.

MOUNT_FORMAT_FILESYSTEMS

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/03 13:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |