Shadow Warrior 2: Glory Kingdom Fight
0 (0)

Shadow Warrior 2: Glory Kingdom Fight

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Shadow Warrior 2: Glory Kingdom Fight jest kontynuacją akcji dla twojego androida, która wciąż zakłada format platformówki i dość brutalne bitwy pomiędzy twoim bohaterem a wszystkimi, którzy spotykają się na twojej drodze!

Przygotowała grę w studio Fighting Action Games, odpowiedziała również na wydanie pierwszej części, która sprzedała się przez graczy dość przyzwoitym nakładem 5 milionów, a to tylko na Androidzie! Tutaj jest prawda, że ​​komponent wizualny był inny, powiedziałbym nawet, że było lepiej ... ale tutaj, aby cię osądzić, a pierwsza i druga część mają swoje własne fajne cechy, o których postaram się powiedzieć.


Podobnie jak w ostatniej części, którą prawdopodobnie już zrozumiałeś, czekamy na platformówkę i bohatera, tak jak ostatnim razem jest to rodzaj cienia, a także wszystkich przeciwników. Format sylwetki od dawna praktykowany jest na Androidzie i nie tylko, więc nic zaskakującego w tym, że w drugiej części jest zachowany, tytuł gry zobowiązuje. Ale co zabawne, zarówno nasz bohater, jak i wrogowie mają kolorową obręcz, a wszyscy mają różne, na przykład, nasz bohater był zmieciony na pomarańczowo, wrogowie czerwoni, niebiescy i żółci ... Dziwne rozwiązanie, aby być szczerym, wygląda inaczej, nie mogę tego powiedzieć gorzej, ale zasadniczo inaczej.

Ponadto zmieniło się również środowisko. Pierwsza część sugerowała bitwy w otwartych przestrzeniach i świeżym powietrzu, które bardziej przypominały klasyczną fantazję, ale w drugiej części czekamy na miejskie środowisko, a także współczesnego bohatera, a także przeciwników uzbrojonych we wszystko, co nadciągnęło.


Funkcje:

  • Dynamika i zacięte walki z tłumami wrogów
  • Wiele opcji ataku i specjalne kombinacje
  • Znajomy świat wokół i masa elementów pomocniczych
  • Duży wybór broni

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Wynik: Nie mogę powiedzieć, że gra Shadow Warrior 2: Glory Kingdom Fight różni się zasadniczo od poprzednika, tak, jest trochę bardziej interesująca ze świata zewnętrznego, ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli pociąga Cię fantazja - wybierz pierwszą część, jeśli lubisz bardziej nowoczesne projekty - drugi. Oba można pobrać za darmo.


Reklama

Pobierz Shadow Warrior 2: Glory Kingdom Fight 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
High definition and perfect shadow world
Combination combos of shadow warrior
Smooth and gorgeous combo systems
Realistic and fierce battle experience
Various roles, weapons and spirits to collect
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2019-10-30 15:10
rozmiar 87.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/04 08:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |