Box Boss!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Box Boss! jest to zręcznościówka dla androida, w którym musisz rzucić kostką ... nie, to było bardzo ekscytujące, ale mimo to już wiele z tym spotkaliśmy, a przede wszystkim zainteresowanie było przyzwoite, więc zachowaj jeszcze jedną kostkę, której potrzebujesz przetaczać.

Drugim powodem, dla którego warto wspomnieć o tej grze, są jej twórcy, do których należała słynna pracownia Noodlecake Studios Inc., z projektami, z którymi prawie wszyscy zainteresowani byli aplikacjami mobilnymi, co oznacza, że ​​zawartość czeka na najwyższą jakość.


Rozgrywka przypomina nieco szachownicę, ale jest bardziej prawdopodobna, ponieważ przestrzeń do gry jest kwadratowa iw pudełku, ale w rzeczywistości jest mniejsza niż szachownica. Ze względu na to, że jesteśmy na boisku, a jego dywizje są kwadratowe, nasz bohater również okazał się kwadratowy, co pozwala nam z powodzeniem przetasować go we właściwym kierunku. Gra jest podzielona na dużą liczbę poziomów, na każdym z nich otrzymamy zadanie, w szczególności, aby zebrać pewną liczbę żółtych kości, które losowo pojawią się na polu gry. Ten format jest trochę jak wąż, ale nasz bohater na szczęście nie będzie się rozwijał, ale bez komplikacji sam z siebie nie mógł tego zrobić. Głównym problemem będzie wymyślanie innych kostek, które będą również losowo poruszać się po polu gry, od lewej do prawej, od prawej do lewej, od dołu do góry i odwrotnie. Zabronione jest zajmowanie się nimi, w przeciwnym razie przegrasz i będziesz musiał zacząć od nowa. Zgodnie z tradycją, na każdym poziomie gra stanie się nieco bardziej skomplikowana, ale bardziej interesująca, ponieważ pojawią się nowe pułapki i przydatne bonusy, dzięki którym będziesz mógł wyjść z każdej trudnej sytuacji.


Funkcje:

  • Doskonała grafika i animacja
  • Zaostrzenie rozgrywki
  • Duża liczba poziomów (ponad 100)
  • Prosta obsługa
  • Tuzin niebezpiecznych bossów
  • Statystyki z liderami i osiągnięciami

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Pączek też, ale musi kupić premie i życie, jeśli zbyt leniwy, by czekać

Wynik: z gry Box Boss! Osobiście nie spodziewałem się niczego innego, jakości i ciekawej rozgrywki, wielu poziomów i wygody, które dosłownie Cię otaczają. Jeśli chcesz, możesz grać bez załączników i pobrać grę na Androida, możesz całkowicie za darmo, cuda!


Reklama

Pobierz Box Boss! 1.0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- sync achievements on login
- bug fixes
- ui tweaks
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (17)
Data umieszczenia 2018-02-05 18:36
rozmiar 44.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/06 08:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |