Uderzenie nożem
4.3 (30)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Knife Hit to zręcznościowa gra dla androida, która dobrze poradzi sobie zarówno z rolą zabójcy czasu, jak iz formatem symulatora, chyba że ktoś zaryzykuje grę w ten sposób. Pomysł jest jednak bardzo prosty - rzucicie nożami w cel, samemu, im dokładniej - tym lepiej.

Jak już napisaliśmy, przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, która z godną pozazdroszczenia regularnością rozpieszcza nas ciekawymi i oryginalnymi projektami, z których najciekawsze jest to, że się nie zatrzymają, więc jest całkiem możliwe, że wkrótce zacznie coś nowego, a potem kolejny i więcej ... Fantastyczny programista!


W przeciwieństwie do większości projektów, ta gra, mimo że okazała się nieskończona, jest jednak podzielona na etapy, które niestety będą musiały być powtarzane raz za razem, za każdym razem, gdy zaczniesz grę od nowa, i będziesz musiał to robić dość często. W rzeczywistości gra bardzo przypomina inny projekt, z którym już zapoznaliśmy się wcześniej, nazywał się "Ananasowym Piórem", tylko tam używaliście materiałów biurowych, a tu użyjemy poważniejszych przedmiotów, w szczególności specjalnych noży bojowych. Cel znajduje się w centralnej części ekranu i stale się obraca, twój nóż znajduje się u dołu ekranu, a po naciśnięciu przesuwa się w kierunku celu. Najważniejszą rzeczą tutaj jest nie dostać się do innego noża, który już utknął w celu. Cechą umiejętności będzie dostanie się do jabłka, które również pojawia się na celu. Dodatkowo, to jabłka służą jako waluta gry, która może być wykorzystana do uzyskania ekskluzywnych noży, a możesz je zdobyć oglądając wideo po przegranej. Ile punktów otrzymasz za zwycięstwo nad bossami, którzy czekają na ciebie na co piątym celu.


Funkcje:

  • Jasna i dynamiczna rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Rozwijaj swoją odpowiedź i uważność
  • Wiele rodzajów noży, celów i bossów
  • W grze nie ma darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, ale możesz ją wyłączyć za 4 USD ... a ceny rosną!

Konkluzja: Knife Shap to projekt studia Ketchapp, który nie wychodzi ze smukłej serii innych gier, a zawiera wszystko, na co mieliśmy już czas się zakochać.


Reklama

Pobierz Uderzenie nożem 1.8.11 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.8.11 (40)
Data umieszczenia 2021-08-11 19:15
rozmiar 61.77 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
4.28★ 85.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/07 08:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |