Starone: Origins
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra StarONE: Origins to kosmiczna strzelanka dla Androida, którego działania, jak rozumiesz, pojawią się w kosmosie, który urzeka potwory, z którymi musimy walczyć!

Przygotowałem grę w studio Marumittu i niestety jest to ich pierwszy projekt, który, warto zauważyć, okazał się bardzo piękny i interesujący, szczególnie jeśli należysz do koneserów tego gatunku. Oczywiście nie było żadnych problemów, których również nie będziemy ignorować, ale gdzie one nie są?


Rozgrywka była niemal podstawową grą, bardzo przypomina słynną zatrzaskową klawiaturę, w której trzeba kopnąć drzewo, ale z nieco innym nastawieniem. Kopanie tutaj wymaga potworów, ale dokładniej, muszą strzelać. Na dole ekranu pojawi się twój statek, który możesz ulepszyć w każdy możliwy sposób i zatrudnić duży zespół, który może pracować bez twojego udziału. Ciekawą funkcją będzie sytuacja, w której nie można przegrać z zwykłymi potworami, jedynym pytaniem jest, jak szybko można ich zabić, ale na pewno można to zrobić. Ale z szefami sytuacja jest zupełnie inna, ponieważ mogą cię całkowicie zniszczyć, ale potem będziesz miał możliwość dalszego rozwoju i powrotu do nich z nowymi siłami i nowymi technologiami, wtedy nie będą mieli szans! Warto również zwrócić uwagę na świetny wizualny komponent gry, który nie tylko wygląda dobrze, ale ma też doskonałą animację, czego nie można powiedzieć o interfejsie, który ma dość dużą liczbę małych elementów interaktywnych, które nawet smartfony z typową przekątną 5 cali nie będą to bardzo wygodne ... tym razem programiści z jakiegoś powodu nie zadziałali, zapiszemy, że właśnie zaczęli swoją drogę;)


Funkcje:

  • Piękny i ciekawy design
  • Klasyczna i wciągająca rozgrywka
  • Możesz grać przez długi czas, bardzo ...
  • Duży wybór różnych postaci i lokalizacji

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna
  • Nie jest to najwygodniejszy interfejs

Rezultat: gra StarONE: Origins jest typowym pilotem, który pomimo motywu kosmicznego jest bliższy klasykom, co docenią większość graczy, do których można dotrzeć między innymi konkurentami.


Reklama

Pobierz Starone: Origins 1.1.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1.1.3
- Update SDK
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (28)
Data umieszczenia 2018-05-27 22:09
rozmiar 43.78 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/08 08:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |