Strefa jazdy 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Driving Zone 2 to wyścig dla androida, znalezienie błędu w nich jest dość trudne, szczególnie na tle wielu innych projektów, które, delikatnie mówiąc, wyglądają trochę inaczej ... a jeśli jesteśmy uczciwi, jest o rząd wielkości gorszy. Jednak niestety wygląd nie zawsze determinuje popularność, więc nadal znajdujemy w nim błąd, niemniej jednak nie jest to konieczne.

Przygotowaliśmy grę w studiu AveCreation, która jest nam znana jako dawna część tej gry i jej indywidualne projekty, a także duża liczba gier z linii Road Racer, a warto zauważyć, że nowość była w stanie zjednoczyć wszystko, co widzieliście wcześniej, więc dzielnie usuń wszystkie przeszłe części i wymachuj jednym, nowym.


Twórcy twierdzą, że mamy symulator wyścigów ulicznych i wiesz, jestem skłonny zgodzić się z tym. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko tutaj jest nie tylko dobre, wszystko jest świetne! Grafika - doskonała, fizyka - w żaden sposób gorsza od tej ostatniej, jest wiele samochodów i są różne, są małe miasta, są sporty, są reprezentacyjne sedany i wiele ciekawych rzeczy. Oprócz dokładności modeli samochodów, salon również nie jest zapomniany, gdzie wszystko jest również dokładne, a nawet oświetlenie instrumentów działa w nocy ... Nie eliminuj twórców i możliwości tuningu swoich samochodów, ale co najciekawsze, to jest otwarty świat, który znów jest na nich oparty aplikacja nie ma granic ... Bardzo interesujące! Nawiasem mówiąc, dodano tutaj policję, która jak zwykle w połączeniu z jeszcze jedną funkcją psuje wrażenie.

Zacznę od głównego problemu - nie ma nic do zrobienia, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wszystko, co możesz zrobić, to jeździć po drogach, tym samym zdobywając punkty, które możesz wydać na nowy samochód i wszystkie ... bez zadań, misji, questów, nic! Jak długo możesz jeździć bez specjalnego celu? Drugą kwestią jest ta sama policja, która w jakiś sposób niesamowicie dowiaduje się o każdym z twoich naruszeń, nawet nie będąc blisko i zaczyna cię ścigać, ale żeby oderwać się od niego, za kierownicą każdego samochodu, w którym nie siedzisz, nie zadziała. Niestety.


Funkcje:

  • Grafika i fizyka na wysokości
  • Otwarty świat bez granic
  • Duży wybór samochodów
  • Jest policja
  • Są tuning
  • Na ogół nie ma darowizny!

Wady gry:

  • Jest reklama, jest więcej niż do zaakceptowania.
  • Nie ma zadań, jest nudno
  • Policja, która może za dużo

Wynik: opakowanie w grze Driving Zone 2 okazało się być 10 punktów na 10, ponadto istnieje wiele możliwości i wszystko jest wypracowane na najwyższym poziomie, ale okazuje się, że wdrożenie go, dostaniesz bardzo wysokiej jakości i bardzo pięknego kierowcy, bez celu i znaczenia ... Deweloperzy, dlaczego?


Reklama

Pobierz Strefa jazdy 2 0.65 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 0.65 (45)
Data umieszczenia 2019-09-18 08:54
rozmiar 40.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/09 08:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |