Pliki X: głęboki stan
0 (0)

Pliki X: głęboki stan

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

X-Files: Deep State to przygodowa gra dla Androida, oficjalnie oparta na wydarzeniach z serii o tej samej nazwie, opowiadająca o przygodach dwóch agentów FBI, których poglądy są zasadniczo różne, jeden z nich wierzy w UFO, nadprzyrodzone i tym podobne, podczas gdy drugi zawsze próbuje tłumaczą wszystko wyłącznie z naukowego punktu widzenia, rażąco zaprzeczając wszystkiemu, co zostaje znokautowane z przyjętego naukowego paradygmatu. Ale już to wiesz, zobaczmy, co nas czeka w grze!

Przygotowane przez studio Creative Mobile, którego projekty można spotkać na przykład dzięki popularnemu Nitro Nation Drag Racing lub darmowej wersji arcydzieła Beholder. W każdym razie programista jest duży i zręczny, więc spodziewamy się podobnych rezultatów w nowej grze, która, nawiasem mówiąc, udało się uzyskać prawie 10 000 pobrań w ciągu dwóch dni, co jest doskonałą opcją!


Zwróćcie uwagę, że gra jest zadeklarowana z solidną oceną, sugerując publiczność w wieku 18 + ... nieczęsto się to zdarza, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że czekamy na detektywa, a nie na to, co mogliście pomyśleć ...

Wszystko zaczyna się dość interesująco, ponieważ grzechem jest narzekanie na fabułę, jak w serialu, a także animowane wstawki, piękna grafika i znajome postacie, ale tak czy inaczej, ponownie dochodzimy do konieczności szukania przedmiotów na miejscach zbrodni, a liczba wskazówek będzie ograniczony, dzięki solidnemu systemowi darowizn, z którego twórcy postanowili się nie poddawać.

Ważną zaletą jest to, że co miesiąc twórcy obiecują wydać nowe sprawy, co oznacza, że ​​będziecie grać przez długi czas, przynajmniej dopóki projekt się nie zginie ... ale o tym na sam koniec.


Funkcje:

  • Fabuła gry opiera się na serii tytułowej
  • Regularne aktualizacje, nowe oferty co miesiąc
  • Morderstwa, dowody i inne dochodzenia
  • Wiele zjawisk i zdarzeń paranormalnych
  • Wiele postaci, w tym inni agenci FBI

Wady gry:

  • Reklama i ogromny pączek, przerażająco ogromny ...
  • Rozgrywka zawiera mniej dysku niż chciałbym ...

Podsumowując: jeśli śledzisz tytułowy program, wiesz, że po wielu latach twórcy postanowili wydać jego sequel, który okazał się nie taki, jak się spodziewano, delikatnie mówiąc, triumfalny "kambek" zawiódł, obawiam się, że coś takiego również wpłynie na grę The X-Files: Deep State, ale jak zwykle ostatnie słowo należy do ciebie.


Reklama

Pobierz Pliki X: głęboki stan 2.7.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
What's New:
Case #8 Out Now! Take a Vacation on a tropical island and uncover the sinister secret that lurks there.
informacje ogólne
wersja 2.7.0 (4853)
Data umieszczenia 2019-12-25 00:57
rozmiar 53.78 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/09 09:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |