Drift Tuner 2019
4.4 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Drift Tuner 2019 to wyścig dla Androida, w którym znajdziesz słynny styl JDM, który stał się dla wielu nie tylko znanym skrótem, ale też całym stylem życia i mogę w pełni zrozumieć tych ludzi, istnieje podstawa i wiele powodów do dumy ... Nic Zaskakujące jest to, że wszystko odbywa się w jednym cyklu z dyscypliną, taką jak drift, ponieważ w Japonii osiągnęła największą dystrybucję.

Przygotowałem grę w studiu S COR Games i to właśnie powiem, pisząc w imieniu numeru w 2019 roku, oni nam zasugerowali, że ich projekt jest trochę bardziej stromy niż najbardziej aktualny, dosłownie przyszedł do nas od przyszłego roku ... Ale czy to naprawdę tak ?


To od razu przyciąga wzrok i na co warto zwrócić uwagę - grafika i samochody. W związku z tym programiści byli w stanie wytrzymać bar, ponieważ zwracają na siebie uwagę klasyczne modele, które stały się ikonami dla fanów JDM, a także programiści byli w stanie wydobyć doskonałą grafikę, która zdecydowanie zasługuje na szacunek. Co więcej, jest to bardzo przyjemne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to ich pierwszy projekt nie tylko w gatunku wyścigów, ale także ogólnie dla Androida. Ponadto, niestety, wszystko nie jest tak różowe.

Zacznijmy od fizyki, która jest bliższa arkadowi, ale jednocześnie jest dość trudna do prowadzenia, okazała się dość nerwowa. Drugi punkt, który nie odpowiada rokowi 2019, jest kompletny i całkowity brak uszkodzeń w razie wypadków i podobnych sytuacji, które wielu musi koniecznie zdenerwować. Drugim ważnym punktem jest to, że wszystkie ścieżki, które będą nam reprezentowane, są specjalnymi ścieżkami, z płotami i innymi warunkami, które lekko zabijają komponent arkadowy ...


Funkcje:

  • Trzy przepracowane tory stworzone do dryfowania
  • Pięć samochodów JDM
  • Każdego dnia możesz otrzymać nagrodę
  • Dobra fizyka
  • Doskonała grafika i łatwa obsługa
  • Szerokie możliwości strojenia samochodu

Wady gry:

  • Jest kilka samochodów, małe trasy
  • Brak systemu uszkodzeń
  • Jest reklama i mały donat

Rezultat: Drift Tuner 2019 to doskonała gra, która będzie jeszcze lepsza, zwłaszcza jeśli deweloperzy nie zrezygnują z tego projektu, a to w dużej mierze zależy od jego popularności, która obecnie nabiera tempa ...


Reklama

Pobierz Drift Tuner 2019 27 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fix bugs: en-US
informacje ogólne
wersja 27 (27)
Data umieszczenia 2021-06-26 01:12
rozmiar 35.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Coller na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.4★ 88%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/10 08:02
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |