Shadow Bomber
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Shadow Bomber to typowa gra zręcznościowa dla Androida, która była jeszcze za bardzo zaledwie kilka lat temu, ale technologia ewoluuje i od tak prostego formatu, wielu programistów zaczyna rezygnować, na rzecz zmienionych priorytetów i innych czynników. Niektórzy, w tym czasami wielcy deweloperzy, nadal nie rezygnują z prostoty, ponieważ z powodu zmniejszenia rynku wzrasta zapotrzebowanie na to, co nie jest dziwne!

W grze Brainy Owl Games przygotowaliśmy grę, której nazwy trudno jest porównać z tym, co się dzieje, a niektóre inne projekty nie zostały do ​​tej pory zauważone, więc zakładamy, że jest to maksimum, do jakiego zdolni są deweloperzy.


Rozgrywka w tej grze, jak można się domyślić, okazała się dość prosta, co z pewnością nie powstrzymało jej od zbytniego zwężenia. Niemniej jednak, wszystko, co jest wymagane od ciebie, to zbombardować sprzęt wroga, a samoloty, które mu dałeś, nie są najbardziej odpowiednie. Powiedziałbym nawet, że jest bardzo stary, ale zwrotny, co również ma pewne zalety. Gra jest podzielona na poziomy, jednak jeśli przegrasz, zawsze musisz zacząć od pierwszego i to jest, szczerze mówiąc, główny problem, ponieważ kilka pierwszych poziomów jest bardzo prostych i nudnych, ale za każdym razem zajmie ci to trochę czasu, widzisz, to jest bardzo silne To denerwujące. W pozostałej części gra okazała się całkiem przyjemna - dobra fizyka, ładne grafiki cieni, rosnąca złożoność i minimalne komplikacje, które mogłyby zmylić niektórych graczy.


Funkcje:

  • Przyjemna grafika z cieniami
  • Doskonała fizyka
  • Wygodna obsługa
  • Rosnąca złożoność
  • Oceny liderów
  • Duży wybór przeciwników
  • W grze nie ma darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama
  • W przypadku przegranej, musisz zacząć od pierwszego poziomu

Konkluzja: Shadow Bomber to dobra arkada o samolocie, które powinno bombardować wrogów, nie ma fabuły, wyjaśnień, zadań i zadań, ale najprawdopodobniej wielu to polubi.


Reklama

Pobierz Shadow Bomber 6.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 6.0 (6)
Data umieszczenia 2018-10-20 22:38
rozmiar 23.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/11 09:00
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |