Twisty Board 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Twisty Board 2 to zręcznościówka dla androida, w którym twój bohater porusza się po "cyfrowych" krajobrazach, używając poduszkowca dzisiaj, poduszkowca, ale to jest druga część, a twórcy poszli dalej, oferując nam teraz wrogów i strzelanie!

Przygotowałem grę w tym samym studio Love Handle Developers LLP, która nie przeszkadzała nam zbytnio w nowych produktach, ponad rok temu wydała pierwszą część, która przy okazji zebrała prawie milion pobrań i zdecydowała się skonsolidować ten sukces przygotowując drugą część, która, niestety, nie tak bardzo zmienione. Nie chodziło o żadne wcześniejsze roszczenia, ale jeszcze więcej spodziewano się z drugiej części.


Aby zaangażować się w fabułę pierwszej części, nikt się nie stał, ponieważ w rzeczywistości nie była to pierwsza część programistów zwana "treningiem", ale teraz zaczęło się to, co prawdopodobnie zaplanowali, oczywiście, pytanie zyskało popularność, co w pełni uzasadniło wszystkie wysiłki.

W drugiej części zaproponujemy walkę z kosmitami, którzy przedarli się przez obronę naszej rodzimej planety, a teraz tylko nasz bohater może uratować wszystkich. Szczerze mówiąc, dlaczego nasz bohater okazał się ostatnią granicą, która jest trochę jak wysoko rozwinięty wojownik z odpowiednim sprzętem, ale to są drobiazgi, nie znajdziemy w nich błędu. Twoim zadaniem jest uwolnić jeńców i pokonać kosmitów, dla których nadal musisz wykazać się solidnymi umiejętnościami w prowadzeniu hoverboardu, a ponadto będziesz musiał strzelać dokładnie, nie było takiej możliwości w ostatniej części.


Funkcje:

  • Przyjemny design w stylu retro
  • Masa wrogów i przeszkód
  • Niebezpieczni i skomplikowani bossowie
  • Dwa tryby gry (nieskończone i poziomy)
  • Wysoka dynamika

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna
  • Nie tak dużo nowych w porównaniu do ostatniej części

Najważniejsze: gra Twisty Board 2 to dobry projekt, który moim zdaniem był pierwotnie zaplanowany i to, ale aby zbadać popyt, mieliśmy okazję cieszyć się pierwszą częścią.


Reklama

Pobierz Twisty Board 2 1.2.5 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2.5 (47)
Data umieszczenia 2019-02-19 13:53
rozmiar 48.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/13 09:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |