Spiky Drzewa
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Spiky Trees jest zabójcą czasu dla Androida, który można nazwać nawet zwykłym, jednak poziom złożoności nie jest do końca zgodny z tą koncepcją, chociaż jest dość daleki od szalonego hardcore'u, który jakoś okresowo napotyka na naszej drodze.

Przygotowaliśmy grę w studiu Appsolute Games, z kreatywnością, którą już napotkaliśmy, na przykład w dziwnej grze Viking Hunters, jest całkiem możliwe, że ty i ich inne projekty natrafiliście, było ich dużo ... Jednak nowość okazała się bardzo typowa, części graczy.


Znaczenie tego, co się dzieje, prawie nie istnieje, więc jedyne, co musisz wiedzieć, to to, że nie możesz zderzać się z gałęziami, jeśli to z pewnością można nazwać gałęziami ... Pień naszego drzewa to nieskończona kolumna z czterema twarzami, przez którą możemy się poruszać, przy okazji, wszystko w ta gra podlega wpływowi prostych geometrycznych kształtów, tak że kolumna jest prostokątna, będziemy kontrolować kostkę, a gałęzie będą wyglądać jak szyszki, które pojawiają się tu i tam. Kolejną komplikacją jest fakt, że nasze "drzewo" będzie się okresowo obracać, tym samym starając się dezorientować nas. Nie ma tu też żadnego konkretnego celu, wystarczy, że utrzymasz się tak długo, jak to możliwe i postaraj się zebrać jak najwięcej zielonych kryształów na swojej drodze, na 100 z nich możesz odblokować nową kostkę, a po przejściu na dużą odległość możesz znaleźć się w tabeli liderów, o której Na szczęście twórcy nie zapomnieli.


Funkcje:

  • Całkiem ładna grafika oparta na geometrycznych kształtach
  • Duży wybór kostek, które można odblokować w grze
  • Dynamika związana z większością zabójców czasu
  • Prosta obsługa
  • Umiarkowanie wysoka złożoność

Wady gry:

  • Jest reklama, którą można tanio odłączyć

Wynik: niestety, gra Spiky Trees jest trudna do odróżnienia na tle tysięcy podobnych gier, ale jeśli kolekcjonujesz kolekcję lub po prostu chcesz spędzić trochę czasu - świetna opcja!


Reklama

Pobierz Spiky Drzewa 1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Global Launch
informacje ogólne
wersja 1 (8)
Data umieszczenia 2018-03-27 15:44
rozmiar 30.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
3.08★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/15 11:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |