Fishy Bits 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Fishy Bits 2 to gra zręcznościowa dla Androida, w której, jak również w ostatniej części, musimy hodować ryby. Tak więc, jeśli któryś z was marzył o swoim własnym akwarium, to tutaj jest tak, że można go uruchomić zupełnie za darmo, nie zajmie dużo miejsca i co najważniejsze, w interaktywnym akwarium dynamiki będzie znacznie więcej dynamiki, zwłaszcza jeśli porównamy z teraźniejszością!

Przygotowałem grę w PlaySide Studios, z kreatywnością, o której już wiemy, dzięki takim grami jak Drift It!, Icy Ropes i Monkey Ropes, a co do pierwszej części, nie znalazłem tego ... ponieważ nie istniało na Androidzie! Tak, na iOS gra była dostępna przez długi czas i otrzymała świetne recenzje, więc twórcy też ją uczynili i przygotowali dla nas ... Jednak nie warto się denerwować, pierwsza część nie różni się tak bardzo od "nowości" .


Pomimo tego, że gra jest pozycjonowana jako "akwarium", jej gra w przeważającej części przypomina zupełnie inny projekt o nazwie Agar.io, którego znaczenie miało pochłonąć wszystko, co jest mniejsze od ciebie w celu rozwoju i rozwoju, oto podobna sytuacja czeka na nas i tutaj , tylko zamiast kulek ryb, a zamiast pola w klatce akwarium, tylko to będzie duże akwarium ... Poza faktem, że sami musimy szukać jedzenia, jedzenie innych mniejszych ryb również będzie musiało martwić się o nasze bezpieczeństwo, ponieważ zawsze będą większe od nas ryby , które z konieczności będą chciały jeść. Między innymi, twoje ryby mogą umrzeć, jeśli nie karmisz ich przez dłuższy czas, będziesz musiał zacząć od nowa, a logicznym osiągnięciem jest maksymalny rozmiar ryby, którą możesz wyhodować.


Funkcje:

  • Doskonała grafika w stylu "retro"
  • Ponad 40 gatunków ryb do twojej kolekcji
  • Zarówno akwarium jak i ryby mogą być pompowane
  • Ponad 360 sposobów ewolucji, to nie żart!
  • Gra jest przetłumaczona na 13 języków
  • Piękne i ponure głębiny oceanu

Wady gry:

  • Jest reklama i było miejsce na darowiznę

Rezultat: gra Fishy Bits 2 wywołuje jedynie pozytywne emocje, szczególnie jeśli bardzo specyficzna natura tego gatunku i to, co się dzieje, pasuje do ciebie. Tak więc, pobierz i ciesz się, a dzięki programistom ostatecznie przeciągnij grę na Androida.


Reklama

Pobierz Fishy Bits 2 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
General performance improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1 (13)
Data umieszczenia 2019-02-20 06:40
rozmiar 65.97 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/15 12:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |