Toppluva
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Toppluva to gra zręcznościowa dla androida, której główną częścią będzie śnieg, stok górski i narciarz, którego rola zostanie wykonana, co jest bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że jest to ostatni miesiąc kalendarzowy zimy.

Przygotowaliśmy grę w znanym już studiu Appsolute Games, które dosłownie było już oświetlone na naszej stronie projektem o nazwie Spiky Trees, i chcę zaznaczyć, że wkrótce pojawi się ponownie, ale z zupełnie inną grą.


O dziwo, ale gra zaczyna się od treningu, który w narciarstwie górskim jest niezwykle ważny i już w trakcie tego treningu zrozumiesz, że przygody, na które czekasz są dość skomplikowane i interesujące. Podczas szkolenia pokazane zostaną również podstawowe techniki i możliwości twojej postaci, które pozwolą nie tylko przyzwyczaić się do zarządzania, ale także zrozumieć, czego od ciebie oczekują. I chcą od ciebie dość prostych rzeczy - że przez pewien czas mijałeś różne stoki narciarskie. Gdzieś, gdzie musisz jeździć slalomem między barierami, gdzieś po to, by jechać tak szybko jak to możliwe, unikając przeszkód i tak dalej, bez fikcji, wszystko jest naprawdę jak w prawdziwych górach!

Gra jest podzielona na poziomy i lokalizacje, z których każda zawiera sześć sekcji, dopiero po przejściu, które można przejść do następnego, złożoność będzie stopniowo rosnąć. Brak gwiazdek za poziomy, których nie dostaniesz, ale czas spędzony na przejściu przez witrynę będzie miał pierwszorzędne znaczenie, ponieważ dzięki temu możesz wyróżnić się w tabeli liderów. Nawiasem mówiąc, w trakcie zejścia możesz spróbować zebrać bonusy i inne przydatne rzeczy, które jak zwykle są wrzucane w najbardziej niedostępne miejsca.


Funkcje:

  • Osiem różnych lokalizacji
  • Ponad 45 poziomów
  • Tabele z liderami i osiągnięciami
  • Wspaniała fizyka i animacja
  • Kiedy przejdziesz wszystkie poziomy i zadania, będziesz mógł odblokować nowych narciarzy

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Rezultat: Toppluva jest świetnym przedstawicielem "zimowej arkady", która z konieczności pojawia się co roku, podczas gdy doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdego roku są coraz lepsze!


Reklama

Pobierz Toppluva 1.3.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
* Six new levels!
* A new character to unlock!
* Bug fixes

Thanks for playing Toppluva!
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (1003001)
Data umieszczenia 2018-04-09 18:12
rozmiar 40.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/17 08:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |