Morze Path
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra " Morze Ścieżka" to zręcznościówka dla Androida, który można bezpiecznie nazwać zabójcą w pełnym wymiarze godzin, ponieważ oferujemy nieskończoną rozgrywkę, coś podobnego do ogromnej liczby przedstawicieli gatunku, prostą kontrolę i brak celu, co oznacza jedną prostą rzecz - przejść grę Jest to niemożliwe, ale możesz umieścić inny rekord więcej niż.

Przygotowaliśmy grę w tym samym studio Appsolute Games, którego projekty analizujemy w tym miesiącu, aby nic nowego nie można było o nim powiedzieć, może pół roku lub roku, nie wcześniej.


Szczerze mówiąc, przede wszystkim ta gra przypomina ogromną liczbę projektów ze studia ketchapp, które mogliśmy zobaczyć na naszej stronie, głównie ze względu na projekt graficzny, o którym będziemy mówić bardziej szczegółowo.

Gra została zaprojektowana, podobnie jak wiele innych w tym gatunku, bez żadnych specjalnych dodatków, ponieważ po raz kolejny musimy zarządzać sześcianem, który porusza się wzdłuż prostokątnego bez końca podkładu, podczas gdy cały element wizualny wydaje się boleśnie znajomy. Nie mogę powiedzieć, że są pewne wady, ale mimo to niezwykle trudno będzie odróżnić grę od zewnątrz. Ale w grze był przynajmniej jeden interesujący układ, którego wcześniej nie spotkaliśmy, co wiąże się z faktem, że musimy poruszać się po różnych twarzach, co pokazują białe kropki lub linie, co ułatwia z jednej strony, az drugiej strony jesteś trochę bardziej skoncentrowany i uważny.


Funkcje:

  • Przyjemny design i swobodna rozgrywka
  • Fizyka i animacja na odpowiednim poziomie
  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • W grze nie ma darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, którą można wyłączyć za 2 dolary

Rezultat: Morze Path jest dość odpowiednim zabójcą czasu, który nadaje się do zniszczenia wielu jego czasów, przynajmniej jeśli potrafi wytrzymać tysiące innych podobnych projektów od konkurencji.


Reklama

Pobierz Morze Path 0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Global Launch
informacje ogólne
wersja 0.1 (13)
Data umieszczenia 2018-02-16 19:17
rozmiar 27.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/17 10:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |