Ayo: A Rain Tale
0 (0)

Ayo: A Rain Tale

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ayo: A Rain Tale to klasyczna gra zręcznościowa dla systemu Android, wykonana w formacie platformowym, która niemal natychmiast otwiera przed nią dużą liczbę ścieżek rozwoju i wielu konkurentów, jednak nie powstrzymało to deweloperów od chęci zawieszenia na nich metki.

I byli tacy odważni programiści ze studia Inkline sarl, którego wcześniej prawdopodobnie wcześniej nie spotkaliście, ponieważ dla androida jest to ich pierwszy projekt, w ramach którego musimy zrozumieć, dlaczego i do czego chcą się dostać od każdego, kto chce spróbować tego całkiem Przyzwoita kwota, która nieznacznie przekracza trzy dolary ...


Jak w większości innych przypadków, jeśli chcesz pieniędzy na grę, zwłaszcza jeśli jest to arcade na pierwszy rzut oka, musi istnieć opowieść i uwierzyć w nią, w tym przypadku jest, i to nie jest tylko historia, to raczej rodzaj pomysłu, co sprowadza się do tego, że tylko przez trudności i cierpienia stajemy się silniejsi i mądrzejsi, z którymi trudno się spierać. Między innymi nikt nie odwołał historii o konieczności doprowadzenia wody przez pustynię, aby uratować rodzinę od pragnienia ... Przy okazji, nie jest to najprostsza historia. Nawiasem mówiąc, fabuła jest uzupełniona zrozumiałymi i ciekawymi wstawkami, które pozwalają w pełni zanurzyć się w niej i wyruszyć w tę niebezpieczną podróż.

Sama podróż przebiega przez bezgraniczne afrykańskie przestrzenie i pustynie, wszystko odbywa się bardzo pięknie i klimatycznie, tylko gra wygląda na zbyt prostą, wydarzenia się nie trzymają i przez większość czasu gra się bez muzyki, bo pojawia się tylko w niektórych insetach ... to, nie najdoskonalsza animacja w ilości fizyki wyraźnie nie stwarza wrażenia gry godnej tytułu płatnego projektu ...


Funkcje:

  • Długa podróż przez pustynię na południe od Sahary
  • Zmiana pory dnia
  • Po drodze będą różne układanki
  • Napotkasz wiele trudności i wyzwań
  • Praktycznie każdy problem można rozwiązać na kilka sposobów

Wady gry:

  • Gra jest płatna, cena jest nieco powyżej trzech dolarów, wersja próbna nie jest
  • Wszystko jest zbyt proste i trywialne

Najważniejsze: gra Ayo: A Rain Tale wygląda dobrze, ale oczywiście nie pociąga za sobą poziomu płatnego projektu z jego techniczną treścią, co jest dość smutne, ponieważ w końcu trudno mi go polecić fanom tego gatunku.


Reklama

Ayo: A Rain Tale dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/19 08:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |