AMAZING KATAMARI DAMACY
0 (0)

AMAZING KATAMARI DAMACY

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra AMAZING KATAMARI DAMACY to trochę szalona arkada dla androde, w której rzucasz dość dziwną piłkę, wszystko dzieje się w zwykłym formacie obręczy, dzięki czemu można ją toczyć tak, jak pragnie twoje serce!

Przygotowano grę w europejskim oddziale znanego studia BANDAI NAMCO, autorach Tekkena, PAC-MAN, Galaga i wielu innych kultowych projektach, które rozwinęły więcej niż jedno pokolenie graczy. W każdym razie ta gra to zupełnie nowy projekt, który został pierwotnie wprowadzony na iOS, pod koniec zeszłego roku i wreszcie trafił na androida.


To, co się dzieje, jest dość trudne do opisania, ponieważ tutaj twórcom udało się połączyć wszystko, od klasycznych oklein, kończąc na konstelacjach, pegazach i czymkolwiek innym, powiem, że nawet inaczej, ostrożny gracz może wyjść na dach, jest tyle ciekawych momentów i wydarzeń.

Jednak ogólne znaczenie jest takie, że musimy wybrać jednego z bohaterów i wyruszyć w niekończącą się podróż. Nasz bohater zamienia się w swoistą piłkę i rzuca, ale jest ważny punkt - jest jak śnieżka, do kogo, bo wszystko, czego dotyka, przylega do niej! Oczywiście nie eliminuje to potrzeby unikania różnych przeszkód, ale nie zdziw się, jeśli nosisz przedmioty codziennego życia, zwierzęta i wiele innych rzeczy, które spotkasz na drodze, a lokalizacje tutaj ciągle się zmieniają, tak, że ilość treści nie może być opisana lub oceny, czasami wydaje się, że każdy został tutaj umieszczony, tylko na liście ...


Funkcje:

  • Setki unikalnych przedmiotów do zebrania
  • Wypełnij konstelacje i zdobądź bonusy
  • Spróbuj ustawić płytę, która zachwyci całą galaktykę
  • Sześć znaków do wyboru z możliwością ich pompowania
  • Unikalne lokalizacje i niesamowite przeszkody
  • Oszałamiająca grafika i kilka trybów gry

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Wynik: AMAZING KATAMARI DAMACY to nuta szaleństwa w zwykłym formacie gier, które dziesiątki i setki pojawiają się na Androidzie, a wybitni programiści po raz kolejny udowodnili, że są w stanie nie tylko przeciągnąć widza na stare projekty, ale także, aby zadowolić nas nowymi;)


Reklama

Pobierz AMAZING KATAMARI DAMACY 1.2.1.1263 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- new languages available: French, Spanish, German, Italian, Japanese
informacje ogólne
wersja 1.2.1.1263 (1263)
Data umieszczenia 2018-03-27 15:45
rozmiar 48.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/20 08:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |