Chłodny śnieg
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Chilly Snow to gra zręcznościowa dla Androida, w której ponownie będziemy zaproszeni do jazdy na nartach, ale tym razem zamiast narciarza dostaniemy piłkę, która w zasadzie niczego nie zmienia.

Przygotowano grę w studio z dziwnym nazwiskiem Acid Cousins ​​i wszystkim, co można o nich powiedzieć, ta gra jest pierwszą i z jakiegoś powodu otrzymała ocenę 12+, trudno powiedzieć dlaczego. Tak czy inaczej, po raz kolejny mamy dziwną sytuację, gdy wielu programistów chwyciło identyczny projekt dla jednego projektu, na przykład: Chilly Snow Ski, Chilly Snow Board, Chilly Snow Run, Chilly Snow !, Chilly Snow Ski Mountain, Chilly Snow Christmas i tuzin jeśli przyjrzysz się uważnie. Co ciekawe - wszystkie gry mają podobną ikonę, prawie identyczną z rozgrywką i pojawiają się za różnymi programistami ... jeśli ktoś ma pytanie, dlaczego wybraliśmy tę konkretną grę - ponieważ jest najbardziej popularna i jak rozumiem, nie tylko!


Rozgrywka jest bardzo klarowna i prosta, weź piłkę i staczaj się, nic nowego, ale biorąc pod uwagę konkurencję, w tym przypadku twórcy postanowili poważnie pracować nad fizyką, która okazała się co najmniej piękna, a nawet atrakcyjna. Ponadto w naszym przypadku można odblokować ogromną liczbę innych piłek, jest wiele miejsc, więc na swojej drodze nie tylko śnieg, ale trawa, piasek i inne substancje, które mogą znajdować się na zboczu gór.

Ponadto twórcy nie są zbyt leniwi, aby dodać możliwość gry w trybie nocnym, co sprawia, że ​​gra jest co najmniej dwa razy bardziej interesująca!


Funkcje:

  • Wyraźna rozgrywka i łatwa obsługa
  • Umiarkowana złożoność
  • Piękna, uzależniająca fizyka
  • Duży wybór piłek i kilku powłok na zboczu
  • Istnieje możliwość gry w trybie nocnym

Wady gry:

  • Jest reklama

Wynik: ciekawa i bardzo trafna gra Chilly Snow jest prawdziwym liderem wśród dziesiątek innych gier o tej samej nazwie i rozgrywce, więc jeśli myślisz, który wybrać - polecam ten.


Reklama

Pobierz Chłodny śnieg 1.4.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• CRITICAL BUG FIX: some of our users were seeing ads even if they paid to remove it. We are very sorry for the inconvenience, now by clicking on the no ads button, the restore option should appear properly. Of course we’ll keep a close look at it in case some people still encounter the problem.
• Minor bug fixes
• Stability improvements

Thank you all for your precious feedbacks!
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (141)
Data umieszczenia 2019-06-07 00:46
rozmiar 30.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/23 08:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |