Bacon Escape
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bacon Escape jest zagadką dla androida, oba słowa w tytule są podane by zrozumieć dużo, pierwsza daje definicję bohaterowi, ponieważ jego rola jest grana przez świnię, z której robi się bekon, drugie słowo natychmiast popycha gatunek, w którym gra jest tworzona i fakt, że skądś będziemy zbawieni.

Przygotowaliśmy grę w studiu Illusion Labs, na konto którego jest już sporo popularnych projektów, więc mogliście już kiedyś spotkać się z ich kreatywnością, ale tym razem gra jest zasadniczo inna i zauważysz ją.


Działania w grze rozpoczynają się w jakimś dziwnym więzieniu, w którym znajdują się różne zwierzęta, a najdziwniejszą rzeczą, mimo że imię, pierwszą postacią, którą dostaniesz jest krowa ... Niemniej jednak okazało się, że ktoś niepostrzeżenie doprowadził do żelaznego więzienia droga i z jakiegoś powodu wypchnęła tam wiele przeszkód, ale nie ma sensu o tym myśleć, więc spójrzmy, co z nią zrobić.

W opowiadaniu, jakoś znajdujesz się na szpitalnym łóżku, które świetnie nadaje się do torów na kolei i porusza się bez silnika, przebijasz ścianę i wyskakujesz na tę drogę, gdzie, próbując ominąć przeszkody, spieszysz się, aby sprostać wolności. A tak przy okazji, już to spotkaliśmy, ale wciąż dość niezwykłą decyzję - nie kontrolujesz swojego bohatera, kontrolujesz przeszkody, które, choć dziwne, ale dodają przynajmniej odrobinę logiki sytuacji, w której mamy wiszącą w powietrzu kolej i piętrowe łóżko. bardzo szybko przenosi ...


Funkcje:

  • Prosta obsługa
  • Duży wybór bohaterów i przeszkód
  • Doskonała grafika i dobra fizyka
  • Wiele miejsc, które czekają na ciebie w drodze

Wady gry:

  • Jest reklama i donat
  • Z logiką w grze wszystko jest dość złe ...

Konkluzja: Zwykle w grach takich jak Bacon Escape niewiele osób myśli o tym, co się dzieje, tutaj jestem, w tym przypadku nie radzę, tylko dlatego, że gra będzie interesująca i pomoże ci zabawić;)


Reklama

Pobierz Bacon Escape 1.1.15 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1.15 (29)
Data umieszczenia 2021-08-11 11:50
rozmiar 95.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/25 08:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |