FLO
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra FLO to zręcznościówka dla androida, w którym musimy kontrolować coś w stylu komety lub piłki, za którą ciągnie się charakterystyczna trasa, co w rzeczywistości nie ma większego znaczenia, ponieważ nasz bohater nie będzie musiał skupiać uwagi, w przeciwieństwie do tego, co się dzieje.

Przygotowaliśmy grę w studio Rogue Games - darmową zabawę jednym kliknięciem, z innymi projektami, których jeszcze nie napotkaliśmy, ponieważ gra FLO dla Androida jest ich pierworodnym. Jednak, jak już napisałem, mechanika gry przypomniała nieco inny projekt, który był na naszej stronie i był nazywany Dragon Hills 2, gdzie ty, kontrolując smoka, musiał przegryźć drogę przez wzgórza i inne przeszkody.


Jeśli chodzi o rozgrywkę, znów czekamy na wzgórza i coś w rodzaju komety, ale trudno jest określić, czy to wzgórza, fale, czy nawet pewna konwencja, która jest określona przez raczej skromną konstrukcję, która zakłada tylko różne odcienie terenu bez niepotrzebnych elementów i ciemności, które będą cię prześladować. . W związku z tym nie ma tutaj przeciwników, jedyną rzeczą, która jest wymagana od ciebie, jest odczuwanie fizyki i mechaniki tego, co się dzieje, i poruszanie się tak szybko, jak to możliwe, aby dostać się tak daleko, jak to możliwe, dopóki nie pochłonie cię ciemność. Ona z kolei będzie nieubłaganie zbliżać się do lewej strony, ciągle przypominając, że trzeba się spieszyć ... Na pierwszy rzut oka skromna, gra, dzięki świetnej animacji, fizyce i klimatycznemu projektowi, w końcu jest bardzo lakoniczną rozgrywką, z której bardzo trudno się oderwać!


Funkcje:

  • Fizyka gry opiera się na grawitacji, nie będzie trudna do zrozumienia
  • Atmosferyczny design, skromnie, ale ze smakiem!
  • Udostępniaj swoje zapisy znajomym na Facebooku
  • Uciec z ciemności w jakikolwiek sposób
  • Świetna ścieżka dźwiękowa napisana specjalnie dla tej gry

Wady gry:

  • Reklama i mały donat

Podsumowując: w tej chwili trudno jest nazwać grę FLO popularnym, liczba pobrań nie przekroczyła jeszcze 50 000, ale biorąc pod uwagę potencjał tego projektu, można bezpiecznie pomyśleć o kilku milionach, jak myślisz?


Reklama

Pobierz FLO 20.3.225 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New and improved FLO – 3 new game modes, customisable skins, Unleashd subscriber features
informacje ogólne
wersja 20.3.225 (20)
Data umieszczenia 2020-12-01 13:24
rozmiar 47.26 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Ozuma na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/26 09:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |