Levity
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Levity to zagadka dla twojego androida, w której czeka na dość nietypowy format łamigłówek 3D, które według twórców jest dość skomplikowane, aby od razu zadeklarować, że nie każdy może poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami.

Przygotowana gra w studio Neon Play, która ma wiele świeżych projektów, które jeszcze nie zdołały zdobyć popularności, ale najprawdopodobniej zostanie to osiągnięte, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że dość trudno jest znaleźć tutaj błąd, co nie jest zaskakujące, wszyscy ich twórcy przetestuj, a dopiero potem pokaż, że nie zajmiesz się globalnymi wersjami po wydaniu.


Jak mogłeś się domyślić, nasze zadanie jest całkiem jasne - musisz zebrać łamigłówki, które w tym przypadku są podzielone na poziomy, których liczba jest wystarczająco duża, abyś nie był w stanie szybko przejść przez grę, z wyjątkiem tego, że jest to trudne ...

Ideą rozgrywki jest to, że w centrum pola gry znajduje się pewna sylwetka dwuwymiarowej postaci, którą musimy zebrać z trójwymiarowych detali, które najwyraźniej przetrwały wybuch, a nie inaczej, ponieważ są przyzwoicie rozproszone i to w tym bałaganie musimy zrozumieć. Niestety, nie będziesz w stanie przejść do żadnego interesującego poziomu, więc będziesz musiał przejść przez cały tryb kolejkowania, a złożoność będzie rosła gładko, co prowadzi do wniosku, że jest bardzo prawdopodobne, że programiści mieli rację około 12% ...


Funkcje:

  • Ciekawa gra, której wcześniej nie spotkałeś
  • Piękna grafika, łącząca się sama w sobie i 3D oraz ładne kolory
  • Dość wysoka złożoność, która stale rośnie
  • Duży zestaw poziomów
  • Relaksująca atmosfera, miła dla długiej rozrywki
  • Gra jest całkowicie pozbawiona dotacji i innych mikropłatności

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Zarządzanie jest bardzo wrażliwe

Rezultat: przyjemna i interesująca gra Levity pomoże ci nie tylko odpocząć, ale także trenować swój mózg, oglądać przyjemny design i inne oryginalne rozwiązania.


Reklama

Pobierz Levity 0.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
You asked and we listened. Skip option now available!
Some important bug fixes.
Please, let us know what you think of Levity.
informacje ogólne
wersja 0.0.3 (18)
Data umieszczenia 2018-02-26 17:09
rozmiar 44.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/27 08:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |