Colorzzle
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Colorzzle to układanka dla androida, w której trzeba przesuwać kolorowe żetony, aby wyhodować kwiaty i różne drzewa i krzewy, brzmi to dość dziwnie, ale w rzeczywistości okazało się bardzo oryginalne, co jest już miłe, bez wyjątku.

Przygotowaliśmy grę w Darong Studio, która jest pozycjonowana jako niezależna, co oznacza, że ​​nie otrzymuje ona finansowania ani wpływu od nikogo w procesie opracowywania i przygotowywania projektu. Najprawdopodobniej takie podejście pomogło wygrać prestiżową nagrodę w konkursie Indy Games w Seongnam w zeszłym roku, co zachęciło deweloperów do wprowadzenia projektu w powszechnym dostępie po cenie nieco niższej niż dolar ... cena jest dość rozsądna, ale głównym problemem jest to, że absolutnie wolni konkurenci mają dużo gry, a zobaczymy, co może uchwycić, aby zignorować ten fakt.


Rozgrywka na pierwszy rzut oka może wydawać się dość dziwna i niezwykła, jednak szybko można to zrozumieć, ponieważ prawie wszyscy pracowali z farbami, jeśli nie z wirtualnymi, wtedy naprawdę pozwalali sobie na prawdziwe. W rezultacie programiści chcą łączyć płytki o różnych kolorach, co pozwoli uzyskać nowe odcienie i tym samym wyhodować w nich różne kwiaty i drzewa. Tutaj powinieneś zwrócić uwagę na fakt, że musisz odepchnąć płytki z pustym miejscem w środku, to stamtąd pojawiają się i będą pojawiać się rośliny. Na przykład, jeśli masz zieloną płytkę, z której coś może wyrosnąć, to po jednej stronie musisz umieścić zielony kafelek, a na drugim żółty, a kolejność nie jest tak ważna, w zależności od dalszych potrzeb poziomu, dla którego gra i jest zepsuty.


Funkcje:

  • Ładna grafika i bardzo piękny design
  • Ponad sto poziomów gry zajmie Ci dużo czasu
  • Wymieszaj kolory i uzyskaj pożądany efekt
  • Prosta konstrukcja i ładny, zwięzły design

Wady gry:

  • Wersja próbna nie jest, możesz kupić tę samą grę za mniej niż 1 dolara

Konkluzja: Colorzzle jest wart swojej ceny, to fakt, a biorąc pod uwagę, że liczba pobrań zbliża się do 100 000, to możemy śmiało powiedzieć, że nawet użytkownicy nie przejmują się, gra jest szczęśliwa, aby kupić!


Reklama

Colorzzle dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/27 10:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |