Legacy 2 - The Ancient Curse
0 (0)

Legacy 2 - The Ancient Curse

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Legacy 2 - Starożytna Klątwa to poszukiwanie androida, w którym stoimy nie tylko z wieloma interesującymi zagadkami, ale także ponurymi lochami i salami starożytnych piramid, gdzie będziemy musieli szukać zaginionego brata bohatera, dla którego można zagrać w pierwszej części gry, na piramidach właśnie poszły ...

Przygotowaliśmy grę w studiu No Signal Productions, która była autorką pierwszej części, która niestety nie różniła się jakością i nie mogła nawet zebrać 50 000 pobrań, co jest bardzo skromne dla darmowej gry tego gatunku, ale tylko druga część będzie prawdopodobnie o połowę mniejsza. nie zbieraj, bo teraz projekt stał się bardziej jakościowy, ale płatny, aby zapłacić za niego około trzech dolarów, co nie jest dużo, ale wciąż niezwykłe ...


Jak już wspomniano, zgodnie z fabułą gry będziesz w starożytnych piramidach, a każdy wie, że są pełne tajemnic, tajemnic i pułapek. Jednak naszym zadaniem jest szlachetne - uratować naszego brata, który zniknął w tych piramidach. Fabuła, oczywiście, jest interesująca, ale w rzeczywistości jesteśmy po raz kolejny w serii zamkniętych pomieszczeń, można tylko wyjść z nich przez rozwiązywanie zagadek, poszukiwanie obiektów i robienie czegoś innego, w zależności od zaistniałej sytuacji.

Nie da się nazwać idealnej implementacji, ponieważ po pierwsze fabuła jest głupio tracona na tle dużej ilości pokoi, a jeśli w jakiś sposób mogłaby być obsługiwana, to tylko dzięki notatkom i innym dokumentom, które znajdziemy, ale pomimo szerokiej lokalizacji cały tekst na znalezionych dokumentach będzie w języku angielskim ... Ponadto gra nie może się poszczycić dużą ilością animacji i klipów z historii, których konkurenci nie boją się wstawiać przy każdej okazji.


Funkcje:

  • Przyjemna grafika i niezapomniany półmrok piramid
  • Dość wysoka złożoność, naprawdę musisz myśleć
  • Szukaj przedmiotów, zbierania dowodów i pełnego dochodzenia
  • Wygodna obsługa
  • Brak dodatkowych zakupów i reklam

Wady gry:

  • Wersja próbna gry nie jest, jeśli chcesz spróbować - zapłacić trzy dolary

Najważniejsze: gra Legacy 2 - The Ancient Curse luźno wyróżnia się na tle ogromnej liczby konkurentów, jedyną rzeczą wartą odnotowania jest to, że nie ma tu naprawdę ceny do zapłacenia, przynajmniej z tym osiągnięciem, najprawdopodobniej deweloperzy będą musieli uwolnić grę.


Reklama

Legacy 2 - The Ancient Curse dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/27 11:25
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |