Birdy Trip
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Birdy Trip to gra zręcznościowa dla Androida, która jest świetnym zabójcą czasu, który jest bardzo podobny do słynnej gry Flappy Bird! Mam nadzieję, że nie musicie opowiadać o wyżej wspomnianej grze, ponieważ dosłownie zepsuł on wszystkie oceny w swoim czasie, był tak popularny, że nawet jego programista, z własnej inicjatywy, usunął go z otwartego dostępu, ponieważ gra niszczyła życie ludzi, zmuszając ich do poddania się. pracować i studiować! Nie mogę powiedzieć, że ta gra będzie strzelać w podobny sposób, ale są szanse.

Przygotowaliśmy grę w studiu Bloop Games, z niektórymi grami, które już spotkaliśmy, takimi jak Snail Ride czy Coco Crab, które zyskują popularność, zgromadziły już pół miliona pobrań, co jest niezłym wynikiem nawet dzisiaj.


Jak już napisałem, rozgrywka przypomina Flappy Bird, ponieważ musimy kontrolować ptaki, które nie czują się bardzo dobrze w powietrzu, poruszając się w osobliwych skokach, które zależą od twojego uderzenia w ekran, dokładnie tak, jak to było w grze Flappy Bird. Jednak złożoność gry nie polega na tym, że masz do czynienia z bardzo trudnymi przeszkodami, ale jednym z chipów rozgrywki stanie się potrzeba zebrania stada tych ptaków, a utrata uczestników nie jest tak straszna, najważniejsze jest, aby nie stracić wszystkich ptaków i liczby stad to już są twoje bonusy i rekordy. Ponadto będzie wiele przeszkód, w postaci innych ptaków większych, pszczół i naturalnych barier. Rozgrywka sama w sobie nieskończona, ale wciąż podzielona na osobne zadania, które można pomyśleć, że można ją nawet przekazać, ale tak nie jest ...


Funkcje:

  • Bardzo prosta obsługa
  • Ładna grafika, trochę kreskówkowa, ale wciąż
  • Ponad 50 różnych ptaków
  • Dziesiątki misji do wykonania
  • Tabela liderów i osiągnięć

Wady gry:

  • Reklama i mały donat

Wynik: Birdy Trip nie będzie hitem, za którym tak bardzo tęsknimy, ale mimo to jest bardzo skomplikowany i uzależniający, więc jeśli raz grałeś w prototyp, to polecam odświeżyć twoje wspomnienia.


Reklama

Pobierz Birdy Trip 1.1.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Various bug fixes

Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.1.8 (29)
Data umieszczenia 2019-11-01 08:54
rozmiar 11.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Bloop Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/28 08:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |