SiNKR
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra SiNKR to zagadka dla Androida, w której musisz wykonywać bardzo zrozumiałe zadania, które będą nieco bardziej skomplikowane i skomplikowane za każdym razem, co z pewnością opóźni się, ale gra jest początkowo wypłacana i rozkłada się po cenie 1 euro, która jest bardzo arbitralna, ale nadal.

Przygotowaliśmy grę w studiu Wahler Digital LLC, która wcześniej nie oferowała nam nic interesującego, ponieważ jest to ich pierwszy projekt, przynajmniej na platformie Android, która niestety nadal nie jest priorytetem dla iOS.


Niemniej jednak przejdźmy do najciekawszej - rozgrywki, która w naszym przypadku była dość skromna, powiedziałbym nawet w stylu minimalizmu, który jest dziś dość popularny.

Znaczenie tego, co się dzieje, to zrozumienie systemu mechanizmów, który jest zbudowany na poziomie i za pomocą haków, aby przenieść świecące kule do ich pustej przestrzeni. Nie trzeba dodawać, że były pewne niuanse, które należy wziąć pod uwagę. Aby zacząć od haków, możesz przenosić nie tylko kule, ale także inne haki, jeśli to konieczne, wtedy jeden hak może przenosić kilka kul na raz, ale pamiętaj, że jak tylko hak spełni swoją misję i przeniósł piłkę na swoje miejsce - to znika, więc musisz myśleć wszystko przez kilka ruchów do przodu, w przeciwnym razie poziom nie będzie działał. Warto również zauważyć, że nie będziesz ograniczony czasowo na zadanie lub liczbę prób, więc z przyjemnością rozwiążemy takie zadania.


Funkcje:

  • Przyjemny design w stylu "minimalizmu"
  • Interesująca rozgrywka i wiele poziomów
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Płynnie rosnąca złożoność

Wady gry:

  • Wersja próbna nie jest, chcesz grać - zapłać 1 euro.

Wynik: zdecydowanie interesująca gra SiNKR z pewnością warta swojej ceny, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie ma ona reklam i dodatkowych inwestycji, jednak jest wielu konkurentów i prawie wszyscy są wolni, więc przekonajcie się.


Reklama

SiNKR dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/28 09:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |