Do jaskini
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Up a Cave to platformówka dla Androida, która jest bardzo podobna do klasycznych gier tego gatunku, ale wciąż ma kilka interesujących cech typowych dla współczesnych projektów. Zobaczmy, że jest coś dobrego i spróbuj znaleźć wiele pozytywnych w tej grze.

Został on przygotowany przez niezależnego programistę Niko Pesonena i jest to jego pierwszy projekt na Androida, więc proponuję go wspierać, o ile gra nie może wyjść na "szczyt", ale wciąż jest możliwa!


Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, a fani z pewnością to docenią, gra w jej formacie jest trochę jak jeden z najbardziej hardkorowych projektów w systemie Android Geometry Dash, ale są różnice, po prostu wyglądają, jakbyśmy musieli zarządzać kostką, a także pewne inne komplikacje, ale chodzi o różnice, które ci powiem.

Na początek gra jest podzielona na poziomy, z których każdy może być przekazany do jednej, dwóch lub trzech gwiazdek, w zależności od tego, czy zebrałeś wszystkie złote części, czy w wyznaczonym czasie i czy były w stanie zebrać gwiazdę, ale w taki czy inny sposób, w każdym z nich. poziom musisz dostać się do portalu do następnego i nie umierać w tym samym czasie.

Biorąc pod uwagę, że fizyka w grze jest doskonała, wtedy złożoność będzie odpowiednia, na każdym nowym poziomie zostanie dodanych wiele nowych funkcji i pułapek, które mogą uczynić ten fragment wprost nie do zniesienia, ale w taki czy inny sposób zawsze można wydać zgromadzoną biżuterię, aby zaktualizować kostkę, kupując ją magnes lub tarcza, która z pewnością pomoże.


Funkcje:

  • Fajna grafika w stylu znanych projektów
  • Wystarczająco wysoka złożoność, to się zaostrza
  • Świetna ścieżka dźwiękowa, bez której gra wyglądałaby znacznie gorzej
  • Trzy tuziny poziomów
  • Możliwość aktualizacji swojego bohatera
  • Nowe pułapki i wrogowie na każdym poziomie, czasem nawet szefowie!

Wady gry:

  • Jest reklama

Konkluzja: dla wszystkich fanów wyrafinowanych platformówek gra Up a Cave może być bezpiecznie polecona, szkoda, że ​​nie ma zbyt wielu poziomów, ale jestem pewien, że nawet nie trzy tuziny mogą zajść daleko.


Reklama

Pobierz Do jaskini 1.09 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added Privacy Policy
informacje ogólne
wersja 1.09 (109)
Data umieszczenia 2018-11-16 17:50
rozmiar 26.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/02/28 11:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |