Najlepszy Ninja
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra The Best Ninja jest zabójcą czasu dla Androida, w którym możesz podjąć się roli odważnego ninja, który zdecydował się w końcu wejść w jego prawa, ale na to czeka na ostatnie zadanie, które być może będzie najtrudniejsze w jego życiu.

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę Angel Navarro Baeza, który zdążył już uruchomić kilka innych projektów dla Androida, ale są one bardzo odległe od popularności, a także nowości, ale kto wie, to możliwe, nawet ona znajdzie swoich fanów.


Jak w każdym innym klasycznym zabójcy czasu, nie ma żadnych specjalnych zadań i celów, nie ma questów i nie ma nic innego poza filarem, na którym trzeba starać się zdobyć jak najwyższy poziom. Jednak nie będzie to takie łatwe. Problem polega na tym, że filar jest podzielony na sekcje, z których część jest zajęta przez twoich nauczycieli z młotami w rękach, podczas gdy żaden z nich nie trafia w możliwość uderzenia głową młotkiem, jeśli pozostaniesz w strefie przez długi czas. Skupiając się na tej zasadzie, musisz podążać jak najwyżej, starając się pobić stary rekord za każdym razem.

Podobnie jak w przypadku prawdziwego ninja, potrzebujesz doskonałej odpowiedzi i dobrej opieki, w przeciwnym razie nie będzie możliwe osiągnięcie znaczących rezultatów.


Funkcje:

  • Ładna grafika, bez dodatkowych elementów
  • Świetna rozgrywka, potrzebujesz dobrej szybkości reakcji i uważności
  • Bardzo prosta obsługa
  • W grze nie ma darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Proces gry szybko się nudzi, nie ma zbyt wiele różnorodności

Konkluzja: gra The Best Ninja można nazwać prostą, w przeciwnym razie nie można powiedzieć tego na pewno, ponieważ wszystko, co tu się dzieje, jest dość skromne i to samo, zwłaszcza w porównaniu z niektórymi nowoczesnymi arkadami, których wybór jest imponujący, możesz je łatwo znaleźć na naszej stronie internetowej .


Reklama

Pobierz Najlepszy Ninja 1.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
First release version of The Best Ninja game
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1)
Data umieszczenia 2018-03-01 17:40
rozmiar 3.58 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/02 08:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |