Latający śluz
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Flying Slime to zręcznościowa gra dla Androida, której akcja rozgrywa się w "płaskiej" platformówce świata, w bardzo pięknym świecie i przy udziale ładnej postaci, którą poradzisz sobie.

Przygotowaliśmy grę w studiu Youzu Stars, dla których ten projekt nie jest pierwszym, co więcej, dzięki ich kreatywności już się pojawiliśmy, dzięki grze Light !, która, nawiasem mówiąc, była również bardzo piękna i dość interesująca. To tylko ze świata 3D programiści w tym przypadku postanowili zrezygnować z czegoś prostszego, więc mamy platformówkę.


Gra podzielona jest na poziomy, z których każdy oferuje dość zrozumiałe zadanie - dostać się do świecącego przedmiotu, który w naszym przypadku będzie się nazywał "kamieniem duszy". Ogólnie rzecz biorąc, spisek wiąże się z następnym zbawieniem ojczyzny naszej istoty, której nazwa brzmi "Slimie", i to jest ta wybrana przez zbawcę magicznego lasu, w którym będą miały miejsce wszystkie działania.

Akcja w grze może przypominać wydarzenia z filmu "Spiderman", bo podobnie jak on musimy strzelać liianami w kierunku dowolnego miejsca, do którego można podpiąć, i dopiero wtedy, jak na linę, trzeba skręcić w odpowiednim kierunku, a tym samym dostać się do cennego kamienia, zbieranie, które my poziom przejdzie. To tylko dla każdego poziomu otrzymuje określony czas, który zawsze naciska, a każdy nowy poziom staje się nieco bardziej skomplikowany, dlatego warto przygotować się na trudności;)


Funkcje:

  • Fajna historia i bardzo piękna grafika
  • Piękna fizyka i ciekawa mechanika
  • Łatwo jest grać, ale aby zostać mistrzem, musisz spróbować
  • Dostępny jest system ocen i osiągnięć
  • Możesz nagrywać w dowolnej chwili z gry i udostępniać ją znajomym
  • Cztery tryby gry dla wszystkich

Wady gry:

  • Reklama i donat mają miejsce.

Rezultat: piękna, przyjemna i dość skomplikowana arkada Flying Slime będzie znakomitym towarzyszem w nudnych wieczorkach lub podczas oczekiwania, możesz grać przez długi czas, więc pobierz - nie będziesz żałować, poza tym możesz to zrobić zupełnie za darmo!


Reklama

Pobierz Latający śluz 1.1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fix Some Bugs
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (12)
Data umieszczenia 2018-04-16 22:16
rozmiar 61.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Youzu Stars na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/02 09:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |