Kolory geometrii
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Geometry Colours to zabójca czasu dla Androida, który można zrównać z aktywnym wypoczynkiem, ponieważ nie będzie tu minuty spokoju, dynamika jest wysoka, a przez cały ten czas będziesz musiał być tak skoncentrowany, jak to tylko możliwe!

Przygotowała grę w Upware Studios, dla której stała się drugim projektem na Androidzie, który dopiero zyskuje popularność, najważniejsze jest to, że nie cierpi on losu minionego projektu, który nie zdobył tak wiele sławy.


Z jednej strony rozgrywka czeka nas dość zrozumiale - musisz zniszczyć sześciokąty, które przesuwają się z góry ekranu na dół, podczas gdy nie muszą się one znajdować na dole. Aby je zniszczyć, wystarczy nacisnąć odpowiednie przyciski, które się zmienią, w zależności od zadania, które mogą się różnić od czasu do czasu. Na przykład, jeśli dwa sześciokąty spadną z góry, wtedy będziesz miał tylko dwa guziki, z których każdy odpowiada za ten lub inny kolor, a kiedy sześciokąt osiągnie specjalny pas - musisz nacisnąć prawy przycisk, a zostanie on zniszczony. Aby się nie nudzić - sześciokąty mogą być bardzo różne, opcja z różnymi kolorami jest tutaj najprostsza. Ponieważ będziesz miał różne bonusy, które pozwolą na nieco łatwiejsze przejście, ale w ten czy inny sposób, prosta gra nie może być w ogóle wywołana.


Funkcje:

  • Dynamiczna rozgrywka, w której szybkość będzie stale rosnąć
  • Specjalne poziomy z bonusami, w których możesz zdobyć więcej punktów
  • Sześciokątne parametry będą mieszane, co dodatkowo zwiększy złożoność
  • Statystyki z liderami
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Reklama i donat, jak zwykle, są obecne

Wynik: Kolory geometrii to świetny czas-zabójca dla tych, którzy wciąż są skłonni do dynamicznych i złożonych gier, ponieważ w przeciwnym razie ta gra nie jest ustawiona. Możesz pobrać go za darmo, więc nie przegap okazji, aby spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie;)


Reklama

Pobierz Kolory geometrii 1.57.03 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Geometry Colors Update!
Now there are a new amazing game mode "Switch"!
Enjoy!
informacje ogólne
wersja 1.57.03 (14)
Data umieszczenia 2018-03-02 17:44
rozmiar 25.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/03 08:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |