Schody
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Stairs jest dynamicznym zabójcą czasu dla Androida, w którym musisz wskakiwać na schody, co może nie brzmi fajnie, ale wiesz, ci programiści mogą zrobić "cool" prawie z każdego pomysłu, ponieważ najważniejszą rzeczą jest implementacja, z którymi nie mają problemów.

Jak już pisaliśmy wcześniej, przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, liczbę projektów, które wciąż rosną w niesamowitym tempie, nawet na naszej stronie jest ich ponad 50! Tak czy inaczej, najważniejsze jest to, że wszystkie ich projekty są popularne dzięki stałej jakości i innym funkcjom.


Podobnie jak wiele innych gier od tych programistów, ten otrzymał bardzo skromną konstrukcję i hardcore'ową, złożoną rozgrywkę, która z jednej strony nie wykazuje spadku dbałości o twój system nerwowy, az drugiej strony jest bardzo uzależniająca, właśnie dlatego gry te są kochane. Ale w każdym razie, z powrotem do naszej gry.

Jak już wspomniano, musimy wspiąć się po schodach, każdy krok jest punktem na naszą korzyść, każdy "wypadek" sprawi, że gra się zatrzyma i zacznie od nowa, tylko unikanie wypadków będzie dość trudne, ponieważ wszystkie kroki są dosłownie zasypane cierniami, z którymi lepiej nie na spotkanie. Aby ułatwić nawigację przed położeniem idealnej trasy, z której możesz wysiąść, ale najprawdopodobniej zakończy się to utratą, jednak poza tą trasą będą kamienie szlachetne, po zebraniu pewnej liczby odblokowanych postaci. Nawiasem mówiąc, niektóre kroki również się poruszą, abyś się nie nudził ...


Funkcje:

  • Dynamika, hardcore i skromny design - nasz ulubiony koktajl
  • Dobra animacja, jak zwykle
  • Prosta obsługa
  • Duża liczba znaków
  • Im dalej - tym trudniej
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, aby się rozłączyć, niestety, jest to niemożliwe

Konkluzja: Schody to klasyczny projekt z Ketchapp, którego nie powinieneś przegapić, jeśli naprawdę kochasz swoje gry, jeśli nie znasz ich pracy - spróbuj, ale gra jest skomplikowana!


Reklama

Pobierz Schody 1.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3 (6)
Data umieszczenia 2021-08-11 19:17
rozmiar 35.07 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/03 09:45
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |