BUBBLEON
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra BUBBLEON to świeży skoczek dla twojego androida, który pozwoli Ci przebrnąć przez przeszkody, ciesząc się przyjemnym stylem "lamp" w stylu retro, delikatnymi kolorami, skromną konstrukcją, wszystko jest tak, jak powinno być!

Przygotowałem grę w studio KOSHIOSHI, dla którego gra była drugim projektem na Androida i tylko pierwszym wolnym, więc jeśli jest szansa, że ​​znalazłeś się na liście tych szczęśliwych ludzi, którzy kupili swój drugi projekt, to jest bardzo mały.


Gra spotka się z Wami bardzo przyjemnie, a nawet powiedziałbym "projektant", który zawiera wiele elementów retro, ciekawe postacie i dziwaczne przeszkody, można też napisać piękną fizykę i animację, wygodne sterowanie i inne żetony, jednak niestety bezpiecznik dla programistów już się skończył. Obiektywnie - Twoim zadaniem jest kliknięcie na ekranie, aby twój bohater stopniowo wspinał się lub spadał trochę, mijając różne przeszkody na swojej drodze, jednak będziesz musiał poruszać się wyłącznie w centrum ekranu, twój bohater nie wie, jak poruszać się w lewo lub w prawo, wszystkie pułapki często się powtarzają, i że najdziwniejsze jest to, że podczas gry nie widzisz rachunku bieżącego, co oznacza, że ​​możesz się tylko domyślać, czy udało ci się pokonać poprzednią płytę, czy nie. Oczywiście, będziesz znać konto, gdy przegrasz, ale to nie jest tak fajne, jak mogłoby być ...


Funkcje:

  • Bardzo prosta i wygodna obsługa
  • Przyjemny design w stylu "retro" i odpowiedniej kolorystyce
  • Duża liczba różnych postaci
  • Piękna grafika i doskonała fizyka

Wady gry:

  • Reklama i mały donat
  • Za każdym razem, gdy zaczynasz od początku, przeszkody napotykają takie same, ale nieznacznie w innej kolejności, ostatecznie - nudne
  • Podczas gry nie widzisz, ile punktów już strzeliłeś, to jest dziwne
  • Bohater nie może się poruszać w lewo lub w prawo, dlatego gra zawraca jeszcze szybciej

Podsumowując: gra BUBBLEON zdecydowanie zasługuje na "polubienie" dla wygodnego zarządzania i przyjemnego wyglądu wizualnego, ale jak widać, nie było żadnych problemów bez problemu, ogólnie rzecz biorąc, nie psują one gry bardzo mocno, ale będzie to przeszkadzać wystarczająco szybko.


Reklama

Pobierz BUBBLEON 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Thanks for playing!
- Usability improvement
informacje ogólne
wersja 1.2 (2)
Data umieszczenia 2018-03-08 10:07
rozmiar 37.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/04 08:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |