Maze Light - Puzzle Power Line
0 (0)

Maze Light - Puzzle Power Line

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Maze Light - Power Line Puzzle to zagadka dla androida, w której trochę się zastanawiamy, obracając kwadratowe płytki, aby połączyć kilka elementów ze specjalnymi liniami, przez które przesyłana jest energia. Oczywiście coś podobnego było już wielokrotnie, na przykład ten sam "hydraulik" ma podobną mechanikę, ale tym razem są pewne cechy, które warto wziąć pod uwagę.

Przygotowałem grę w 1Pixel Studio, to tylko jeden piksel, którego nie mogłem zrobić, grafika w grze jest bardzo interesująca ... Droga, deweloperzy mają już sporo ciekawych projektów, wśród których jest wiele zagadek, więc jeśli ta gra Ci się podoba, dlatego też polecam zobaczyć innych w ich występie.


Niemniej jednak czas wrócić do rozgrywki, która nas czeka. Gra została podzielona na poziomy, które są bardziej odpowiednie w tej sytuacji, ponieważ sprawiają, że jest to trochę trudniejsze i trudniejsze na każdym nowym poziomie i dodaje nowe elementy, które jeszcze nie były w przeszłości. W każdym razie, na każdym poziomie czekamy na wydłużony żółty sześcian, który posłuży jako źródło energii i białych piramid, do których ta energia musi zostać doprowadzona. Zamieszczanie tutaj jest również bardzo warunkowe, jego rolę odgrywają linie na kafelkach, z których składa się pole gry. Każda płytka może zostać obrócona tak, że linie są połączone i piramidy są karmione. Co ciekawe, w przeciwieństwie do większości podobnych gier, w tym przypadku konieczne będzie użycie absolutnie wszystkich linii i za każdym razem, więc nie zdziw się, gdy zbierzesz prostą i krótką trasę, ale poziom przeszedł nie będzie liczony, niestety, to podejście jest tutaj nie działa.


Funkcje:

  • Ładna grafika i przejrzysta rozgrywka
  • Nikt cię nie spieszy - nie ma ograniczeń czasowych
  • Liczba ruchów jest również nieograniczona
  • Brak wewnętrznych zakupów - graj dla zabawy!

Wady gry:

  • Reklamy, które można wyłączyć za kilka dolarów
  • Pomysł trudno jest nazwać nowym ...

Konkluzja: Maze Light - Power Line Puzzle for Android to świetna gra logiczna o ładnym designie i mnóstwie innych plusów, a najprzyjemniejsze jest to, że możesz odpocząć!


Reklama

Pobierz Maze Light - Puzzle Power Line 1.0.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fixed some issues & improved performance.
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (107)
Data umieszczenia 2018-03-08 10:07
rozmiar 8.7 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/04 09:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |