Space Construction Simulator-Mars Colony Survival
0 (0)

Space Construction Simulator-Mars Colony Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Space Construction Simulator-Mars Colony Survival jest pozycjonowany jako symulator kolonizacji Marsa, jednak może wydawać się to dziwne, chociaż nikt nigdy tego nie robił i wydaje się, że nawet go nie wypróbował. Ale, poćwiczmy, nagle musimy to zrobić w naszych czasach.

Przygotowaliśmy grę w studiu FlipWired 3D Games, z którego długopisu było już sporo projektów, w tym symulatory, z których część okazała się dość popularna, ale szczerze mówiąc, nic niezwykłego nie można było tam znaleźć, ta gra jest najbardziej progresywna ze wszystkich, jeśli możesz tak powiedzieć, przynajmniej dzięki wybranemu tematowi.


Jak już zrozumieliście, naszym zadaniem w grze jest kolonizacja Marsa! Pomysł w rzeczywistości interesujący, a nawet nieznacznie trafny, ponieważ nawet teraz naukowcy nie zaprzeczają takiej okazji, a zgodnie z fabułą gry stała się koniecznością ...

Nasza historia zaczyna się w roku 2880, kiedy nasza planeta całkowicie wyczerpała swoje zasoby, a ludzkość nie może już na niej być, oczywiście, nie ma nic innego, jak wejść w kosmos i skolonizować inne planety, ale musimy zacząć od najbliższego, jak to już zrobiliście odgadnąć - z Marsa.

Ale jeśli spróbujesz wyobrazić sobie coś futurystycznego, co jest logiczne, od wielu lat minęło, to nawet nie próbuj, fabuła jest tak nieszczelna, że ​​nawet po prawie 1000 latach, ludzkość rozrosła się tylko po to, by wysłać na Marsa znanego nam dzisiaj buldożery i koparki, którymi będziesz zarządzać. Jest jasne, że stało się tak dlatego, że programiści są zbyt leniwi, aby wymyślić nową technikę, ale mimo to, zamiast stromej kolonizacji, otrzymasz nudną konstrukcję zwykłą techniką, ale na marsjańskich reliefach ... nawiasem mówiąc skromnie.


Funkcje:

  • W każdym razie, ale czekasz na kolonizację Marsa!
  • Możesz grać za darmo, darowizna też nie jest
  • Są elementy projektu
  • Przetrwanie i inne żetony
  • Duży wybór sprzętu budowlanego i pojazdów

Wady gry:

  • Wyciekła fabuła, dziwna, jak mogłoby się wydawać
  • Jest reklama

Rezultat: gra Space Construction Simulator-Mars Colony Survival nie da nam ducha odkrywców i oszałamiających kosmicznych krajobrazów, ale można grać rolę symulatora budynku i pobrać grę za darmo.


Reklama

Pobierz Space Construction Simulator-Mars Colony Survival 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Minor bugs fixed
-Graphics improved
-Game Optimized
informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2018-03-04 20:21
rozmiar 38.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/05 09:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |