Samsara
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Samsara to zagadka dla Androida, która łączy w sobie ciekawą historię o równoległych światach, zadania, które pomogą Twojemu mózgowi nieco się rozgrzać i ciekawemu, artystycznemu projektowi!

Przygotowaliśmy ten cud w studiu o nazwie Marker Limited, który jest pierwszym projektem na Androida, a można śmiało powiedzieć, że początek jest dobry, nawet pomimo niewielkiej liczby pobrań, jestem pewien, że popularność tutaj tylko przyspiesza.


Łatwo jest zrozumieć, co się dzieje, zwłaszcza na początku, gdzie kilka pierwszych poziomów wykona zadanie uczenia się, gdzie zostanie wyjaśnione przez prostą mechanikę - użyj dostępnych bloków, aby utorować drogę twojej postaci do portalu. Ogólnie rzecz biorąc, to jest dokładnie to, co zamierzamy zrobić na każdym poziomie, zaczynając od trzeciego, równoległego świata wchodzącego w grę, które jest tutaj realizowane jako lustrzane odbicie, tak że wszystko, co gromadzisz z jednej strony, odbija się na drugiej, i będziesz musiał użyć tego całkiem aktywne, zwłaszcza jeśli uważasz, że nie możesz obracać bloków. Nie dziw się, że każdy następny poziom będzie trochę trudniejszy, czy nie powinien on być przerażający w układance?


Funkcje:

  • Przyjemny design i dekoracja, spodoba ci się
  • Ciesz się ciekawie, cokolwiek by się nie mówiło
  • Złożoność rośnie płynnie, utrzymując granicę między "dobrym" i "złym"
  • Duża liczba poziomów i światów, to po prostu nie wszystkie z nich są darmowe

Wady gry:

  • Niestety, tylko dwa pierwsze światy były wolne, pozostałe siedem trzeba było kupić, ceny, na szczęście, odpowiednie, od 1 euro za indywidualne światy do 4 euro za wszystko na raz.
  • Jeśli nie ma wystarczającej liczby bezpłatnych porad, możesz kupić dodatkowe, ale niewiele z nich skorzystasz, co jest złe.

Wynik: z wyjątkiem tego, że większość gry, jaką Samsara będzie musiała kupić, okazała się świetna, a jej darmowa część specjalnie wciągnie Cię w ten intelektualny wir, wydostanie się z niego nie będzie tak łatwe!


Reklama

Pobierz Samsara 2.1.562 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Squashed some Android 11 bugs in our new release. If you enjoy Samsara, please leave a nice review on the store.
informacje ogólne
wersja 2.1.562 (562)
Data umieszczenia 2021-03-01 04:35
rozmiar 110.53 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje JaffaJam na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/07 10:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |