Głupie żeglarstwo
0.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Silly Sailing to wyścig na żaglowcach, który oczywiście nie jest tak popularny jak samochody, motocykle i inne pojazdy, jednak takie rasy też istnieją i są bardzo piękne, nie zabierają!

Przygotowano grę w studiu Devm Games SE, najpopularniejszej gry, w której odbywały się inne wyścigi na odległej planecie, gdzie dżdżownice się obudziły ... Wydaje się, że Dune jest szczera, a nazwa jest odpowiednia - Desert Worms! Jeśli jednak na świecie istnieje sprawiedliwość, to ta nowość powinna ich prześcignąć!


Głównym elementem rozgrywki jest wyścig, który będzie działał wyłącznie przeciwko innym graczom, co oznacza, że ​​będziesz potrzebować dostępu do Internetu, ale jest to niewielka opłata za ekscytację i zabawę, które z natury są zgodne z tymi rozwiązaniami!

Istnieje również tryb, w którym możesz wybrać się na bezpłatną wyprawę, na przykład, aby wypróbować swój nowy jacht, który jest tam prawie na miejscu, a co najważniejsze - będzie jeszcze więcej, twórcy obiecują uzupełnić park każdą ważną aktualizacją!

Sam wyścig przebiega według dość surowych reguł - Twoim zadaniem jest unoszenie się w pobliżu specjalnych żółtych bojowników, które służą jako punkty kontrolne, jedynym problemem jest to, że jeśli przegapisz przynajmniej jeden - nie możesz ukończyć i będzie musiał wrócić, przeciwnicy będą mogli pływać dość daleko.


Funkcje:

  • Doskonała fizyka i wyjątkowe doświadczenie na morzu
  • Duży wybór statków
  • Dwa tryby gry
  • Doskonała animacja i rajska dekoracja!
  • W grze nie ma żadnych zakupów wewnętrznych.

Wady gry:

  • Jest reklama i odłączenie Internetu, nie ma nic do rozwiązania, bez niego nie można grać

Konkluzja: jeśli typowe wyścigi cię nudziły i chcesz czegoś niezwykłego, to gra Silly Sailing jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! A kto odmawia dostania jachtu do swojej dyspozycji?


Reklama

Pobierz Głupie żeglarstwo 1.12 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Privacy policy added
informacje ogólne
wersja 1.12 (36)
Data umieszczenia 2018-10-05 16:11
rozmiar 36.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/08 10:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |