Bridge Jump
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Bridge Jump to gra zręcznościowa dla Androida, w której masz do dyspozycji samochód i niekończącą się liczbę trampolin, które jakiś sprytny człowiek wzniósł bezpośrednio na przerywanych mostach ... nietrudno zgadnąć, czego dokładnie deweloperzy będą chcieli od ciebie;)

Przygotowałam grę w studio Neon Play, której nazwa idealnie odzwierciedla treść gry, bo taka jest tutaj atmosfera i stworzona, i myślisz sobie - delikatny, różowy zachód słońca, który leży na rajskich krajobrazach południowoamerykańskiego miasta, różowe separatory neonów na drodze, którą jeździsz samochodem, który wygląda nieco futurystycznie, ale jednocześnie całkowicie za designem z nowoczesnych analogów ... Wspaniała atmosfera, szkoda, że ​​to nic nie powie o grze ...


Przechodząc do gry tej gry od razu daje wrażenie, że tworząc taką przyjemną atmosferę, bezpiecznik twórców się skończył, ponieważ rozgrywka była zbyt prosta ... nie, że można przejść przez grę w ciągu pierwszych 10 minut, nie, jest nieskończona, a ja nawet powiedział, że jest to bardzo trudna, prawie hardcore czysta woda, ale wszystko, co się dzieje - nie wymaga od ciebie praktycznie żadnego uczestnictwa, w tym nie ma pojęcia i od czasu do czasu otrzymasz to samo.

Łatwo zrozumieć, co się dzieje - sterujesz samochodem, który okazał się być w drodze do piekła, jak to nazwali sami jego twórcy, trudność polega na tym, że każda mała część drogi kończy się tutaj trampoliną i urwiskiem, który musi przeskoczyć. Co ciekawe, ktoś już wszystko badał, ponieważ będziesz miał skalę, której potrzebujesz, aby przyspieszyć do pożądanej prędkości przed skokiem, ponieważ jeśli prędkość jest niska, nie osiągniesz, a jeśli jest zbyt wysoka, prawdopodobnie się złamiesz, gdy to lot samochodu, którego nie kontrolujesz, tylko skala prędkości, która przy okazji jest bardzo wrażliwa na dotyk ekranu ...


Funkcje:

  • Wspaniała atmosfera "neonowa"
  • Piękna grafika
  • Prosta obsługa
  • Więcej maszyn i funkcji w aktualizacjach
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Ten sam rodzaj nudnej rozgrywki
  • Jest reklama

Podsumowując: jeśli atmosfera w grze jest ważniejsza niż cokolwiek innego i tylko to ma znaczenie, to gra Bridge Jump ma wszystkie szanse, ponieważ połowa programistów osiągnęła najwyższy wynik, ale co do reszty - trudno powiedzieć, sama gra jest boleśnie irytująca.


Reklama

Pobierz Bridge Jump 0.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
No cars were harmed in the making of this game
informacje ogólne
wersja 0.1.0 (16)
Data umieszczenia 2018-03-09 12:16
rozmiar 31.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/10 10:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |