Sky Ball
0.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Sky Ball to kolejna hardcorowa arkada ze znanego już studia Ketchapp, w której rola bohatera ponownie wykona piłkę, i tym razem twórcy dosłownie natychmiast deklarują, że gra Ci się spodoba, jeśli podoba ci się ich inny projekt, który nazywa się Balls Race i jak i wiele innych projektów z tego studia było w stanie zebrać około 5 milionów pobrań ... Oświadczenie jest dziwne, szczerze mówiąc, ponieważ jeśli tworzysz gry "podobne" do innych tak popularnych projektów, w naszym przypadku możesz bezpiecznie zwiększyć liczbę gier w prawie dwóch aza natychmiast. Niemniej jednak, co najważniejsze, nie zrezygnowali ze swoich zwykłych kanonów, co oznacza, że ​​gra jest warta nie tylko wzmianki, ale uwagi z naszej strony.


Tak jak być powinno, wciąż otrzymujemy dość skromny projekt w stylu prostych figur geometrycznych, z których tutaj stworzyliśmy oryginalne dekoracje, oferując nam fragmenty drogi lub przypominające to kafle, zawieszone w powietrzu i gotowe na kolejne lotnisko dla naszej piłki, które dosłownie spada z góry i potrzebuje naszej kontroli, ponieważ aby pokonać przeszkody, trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych cech. Na początku nie musisz wchodzić na każdą platformę, nie możesz kontrolować prędkości swojej piłki, po prostu musisz zrozumieć, jak szybko leci i kierując się tym, już decydujesz, gdzie wylądować, ponieważ dostajesz punkty za czas, spędził w powietrzu. Równie ważny jest fakt, że jeśli nie dostaniesz się na strony ze strzałkami - stracisz prędkość i w pewnym momencie po prostu nie możesz skoczyć na nową platformę, dobrze, że możesz tęsknić za kimkolwiek i wpaść w otchłań ... nie musisz tego robić.

Między innymi, jeśli zbierzesz wystarczająco dużo klejnotów, możesz odblokować nowe piłki, które niczego nie zmienią, ale staną się nieco bardziej interesujące.


Funkcje:

  • Doskonała fizyka i animacja, jak zawsze
  • Przyjemny design bez niepotrzebnych szczegółów
  • Prosta obsługa
  • Duży wybór piłek
  • Wszelkiego rodzaju statystyki z liderami i osiągnięciami
  • Brak znaczącej darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, a nie, żeby ją wyłączyć za pieniądze ...

Najważniejsze: oczywiście, takie projekty stały się trochę denerwujące, nie tylko dlatego, że ich liczba przekroczyła już sto, a to tylko w Ketchapp, ale mimo to, podczas gdy utrzymują jakość na odpowiednim poziomie, będą popularni, jak gra Sky Ball, która jest już aktywnie zdobywa popularność.


Reklama

Pobierz Sky Ball 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
◉ New balls.
◉ New perfect landing reward system.
◉ New jump platforms.
◉ UI improvements.
◉ Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1 (4)
Data umieszczenia 2018-03-17 17:29
rozmiar 45.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/11 08:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |