Retro Car Mechanic: Simulator Games 2018. Warsztat
3.6 (8)

Retro Car Mechanic: Simulator Games 2018. Warsztat

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Retro Car Mechanic: Simulator Games 2018. Warsztat ma wystarczająco długą nazwę, ale w rzeczywistości wszystko jest trochę prostsze, ponieważ jest to symulator garażu, którego głównymi klientami będą klasyczne samochody, ikony stylu i minione lata, które również wymagają naprawy!

Przygotowaliśmy grę w studiu Fat Lion Games: Crafting Building Adventure, którego nazwa została w pełni zdefiniowana, a większość projektów znajduje się w jego profilu, ponieważ większość z nich opiera się na grze Mine Craft, która stała się żywym klasykiem. Niemniej jednak z formatu garaży i "normalnej" grafiki wynika, że ​​jest to praktycznie pierwszy i jak dotąd jedyny projekt ... zobaczmy, co się stało!


Jeśli już spotkałeś się z grami, w których cały garaż jest pod Twoją kontrolą, będzie to znacznie łatwiejsze do zrozumienia, chociaż twórcy nie skomplikowali zbytnio tego co się stało, redukując wszystkie zadania do oczywistych działań i dobrze ugruntowanych procesów, które wymagają tylko czasu i cierpliwości. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych podobnych gier, istnieje możliwość jazdy na samochodach, które naprawiasz, aby zrozumieć w praktyce, co należy naprawić. Ale wszystko będzie zrozumiane automatycznie i będzie bardzo mało czasu na przyloty, więc bardzo trudno jest w pełni docenić jakość ich jazdy, a fizyka podczas tych wyścigów gwiazd z nieba to za mało, a poza tym - pewna gra tego gatunku z interesującymi modele samochodów, które powinny przyciągnąć główną publiczność.


Funkcje:

  • Zarządzaj i rozwijaj swój własny garaż
  • Przeprowadzić diagnostykę i naprawę o bardzo różnej złożoności
  • Weź samochody do konserwacji i jazdy próbne
  • Zrób tuning!
  • Ciekawe podejście do awarii i naprawy, dobry symulator.

Wady gry:

  • Reklama i donat, które oczywiście nie dostarczają rozrywki

Wynik: Retro Car Mechanic: Simulator Games 2018. Workshop to dobra gra, która oczywiście nie osiąga nowoczesnego poziomu, ale ma dobry pomysł w swoim rdzeniu, więc, wspieraj programistę i jest to możliwe, prędzej czy później otrzymamy coś bardziej zaawansowanego ;)


Reklama

Retro Car Mechanic: Simulator Games 2018. Warsztat dla LG L Fino

Ocena:

(8)
3.63★ 72.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/12 10:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |