Jest pełen iskier
2.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game It's Full of Sparks to gra zręcznościowa dla Androida, w której główną postacią była petarda, której głównym zadaniem jest uratowanie innych petard przed nagłą śmiercią, no cóż, wiesz, jak to się dzieje, więc nadszedł czas, aby to naprawić!

Przygotowaliśmy grę w studiu Noodlecake, której liczba wielbicieli rośnie z każdym rokiem i od dawna przekraczała dziesiątki milionów dzięki wspaniałym projektom, z których najbardziej popularnymi są tak wielkie nazwiska, jak Alto's Adventure, Zombie Road Trip, Mmm Fingers i kilka innych.


Gra jest podzielona na dość krótkie poziomy, które zachowują mechanikę zwykłych platformówek, ale są wykonywane w całkowicie rozwiniętym świecie 3D z piękną fizyką i animacją. Zadanie na każdym poziomie jest całkiem zrozumiałe - mieć czas, by pobiec nad staw i skoczyć tam, aby zgasić knot na twoim oddziale. Oczywiście, droga do zbiornika będzie dość trudna, zwłaszcza gdy przejdziesz pierwszy zestaw poziomów, a następnie, prawie na każdym, pojawi się coś nowego i bardziej skomplikowanego. Wynik dla poziomu, który otrzymasz w zwykłych gwiazdach, którego liczba zależy tylko od tego, ile czasu zajęło ci wykonanie zadania. Przy okazji, jeśli myślisz zbyt długo, to knot się pali, a twój strażnik eksploduje, co jest nie do przyjęcia, ale aby nie przeszkadzać ci jeszcze raz, twórcy nie zaczęli liczyć czasu w widocznym obszarze, wynik końcowy zobaczysz dopiero po ukończeniu poziomu. Przy okazji, jeśli chcesz przejść przez wszystkie poziomy dla trzech gwiazdek, wtedy gra dostaje przyzwoity akcent "hardcore", ponieważ najlepszy wynik będzie musiał spróbować bardzo mocno, delikatnie mówiąc ...


Funkcje:

  • Ponad osiem tuzinów poziomów
  • Każdy poziom jest tworzony ręcznie, przemyślany i opracowany
  • Listy liderów, w których można uzyskać wyniki
  • Doskonała ścieżka dźwiękowa, która przyczynia się do szybkości zadań
  • Wiele interesujących przeszkód
  • Interesująca fabuła

Wady gry:

  • Jest reklama i donat
  • Czasem zbyt wysoka złożoność trzech gwiazdek.

Konkluzja: To gra Full of Sparks, tak jak wszystkie inne projekty tego studia, ma wszystko co najlepsze i koniecznie zgromadzi dużą publiczność, więc podczas gdy liczba osób, które są głodne, aby ustanowić nowy rekord, nie przekracza miliona - polecam pobrać grę i wziąć udział w tym wyścigu przed resztą! Przy okazji, możesz pobrać grę za darmo!


Reklama

Pobierz Jest pełen iskier 2.1.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 2.1.5 (513)
Data umieszczenia 2021-08-11 19:21
rozmiar 78.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/13 10:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |