MIRIAM: The Escape
3 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra MIRIAM: The Escape to platformówka dla Androida, na podstawie której zdecydowano się wziąć ponury świat koszmarnych snów, w którym bohaterka tej gry została uwięziona - mała dziewczynka, która najprawdopodobniej nazywa się Miriam! Pomożesz jej?

Przygotowaliśmy grę w studio Tengle.Games, dla której ta gra była w tej chwili jedynym popularnym projektem, do pobrania, oczywiście, nie tak bardzo, ale wciąż, w niecały miesiąc - prawie 100 tysięcy, dobry wynik dla mało znanego studia! Jedyną rzeczą jest to, że motyw bohatera, który zagubił się w swoim śnie, nie jest oryginalny, więc fani tego trendu mogą wydawać się pobici, a nawet źle zaprojektowani, ale potraktujmy ten projekt łatwiej, więc staje się on o wiele bardziej interesujący.


Zaczyna się od tego, że gra jest nadal specyficzna, po pierwsze, jest wykonana w czarno-białym stylu, który nie tylko wygląda na coś "starego", ale także bardzo ponurego, co generalnie powinno odzwierciedlać to, co dzieje się na ekranie smartfona. Ponadto w miejscach można zobaczyć "biały szum", który od razu odważnie kojarzy się z kilkoma horrorami. Reszta jest bardziej w zasięgu gatunku, podobnie jak w przypadku przechodzenia etapów, które tutaj są łamane, konieczne jest rozwiązywanie zagadek, które będą częściej spotykane na twojej drodze i za każdym razem będą nieco bardziej skomplikowane niż w poprzednim.


Funkcje:

  • Rozgrywka doskonale łączy zarówno arkadowe przygody, jak i puzzle
  • Wyczerpana fizyka tego, co się dzieje
  • Wiele ciekawych przeszkód, ale co najważniejsze - ciemność
  • Ciemny design w stylu horrorów
  • Obecnie dostępne 24 poziomy
  • Prosta obsługa
  • W grze nie ma darowizny

Wady gry:

  • Pojawia się reklama, która pojawia się podczas gry i przeszkadza.

Konkluzja: MIRIAM: The Escape to doskonały przedstawiciel "ciemnego" segmentu platformówek, który zdobył dość silnego gracza, którego główne obszary zostały dokładnie opracowane.


Reklama

Pobierz MIRIAM: The Escape 2.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1-6 bug fix
4-6 bug fix
informacje ogólne
wersja 2.2 (191224)
Data umieszczenia 2019-12-29 18:27
rozmiar 25.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/14 08:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |