Reed
2.5 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Reed to platformówka, która jest wykonana w stylu pixel-art i opowiada nam bardzo interesującą opowieść o alternatywnej rzeczywistości, w której wielki super-komputer wiązał istnienie wszelkiego życia, miał jednak problemy, a nasz bohater - ostatnia kreacja komputera, powinien oszczędzać Świat, naprawiając jego twórcę.

Przygotowano grę w studiu PXLink i kiedy już warto zauważyć, że mają inne projekty o podobnym designie i motywach, niestety nie są jeszcze zbyt popularne.


Jak już zrozumiałeś, rozgrywka ma charakter małego noir, ponieważ tutaj przedstawiamy sytuację, w której wszystkie żywe istoty zależą od starożytnego komputera, który, podobnie jak inne technologie, staje się przestarzały i coraz trudniej przetwarzać informacje. Nie było to bez magii, tak jak na magicznych sześcianach, które komputer działa, ale z jakiegoś powodu je zgubił, a teraz je zbieracie, ale generalnie jest to waszym obowiązkiem, ponieważ nasz bohater był ostatnią kreacją komputera.

W rezultacie gra jest podzielona na krótkie poziomy, które przypominają grę The Room, ponadto na każdym poziomie musisz zebrać magiczną kostkę, do której będziesz musiał skoczyć, a następnie dostać się do portalu, który przeniesie cię na wyższy poziom. Istnieje kilka poziomów, ale większość z nich jest bardzo złożona, więc gra potrwa długo.

Ponadto jest on prezentowany w dwóch wersjach - darmowej i płatnej, ta ostatnia będzie kosztować 2,5 $ dla wszystkich, tylko różni się od bezpłatnej tylko tym, że nie zawiera reklamy, nie ma innych różnic i nie jest planowana.


Funkcje:

  • Fajny design w stylu pixel-art
  • Przyjemna, relaksująca muzyka
  • Prosta obsługa
  • Interesująca fabuła i dość skomplikowana rozgrywka
  • Wiele różnych pułapek
  • Tabele z liderami i osiągnięciami

Wady gry:

  • W bezpłatnej wersji znajduje się reklama

Rezultat: grę Reed można bezpiecznie polecić każdemu, kto kocha pixel art i niezwykłe historie, które dotykają kwestii wszechświata i znaczenia naszego istnienia w ogóle.


Reklama

Pobierz Reed 2.0c dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Here is a brand new Reed!
New graphics.
Convenient control.
The long-awaited X86 version.
And much more inside.
informacje ogólne
wersja 2.0c (200004)
Data umieszczenia 2017-06-12 11:06
rozmiar 14.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje PXLink na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
2.48★ 49.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/14 10:10
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |