Stickman Warrior: League of Shadow Fighter - RPG
0 (0)

Stickman Warrior: League of Shadow Fighter - RPG

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Stickman Warrior: League of Shadow Fighter - RPG to gra fabularna, choć może wydawać się dziwna. Musisz opanować wiele taktyk, kombinacji i specjalnych umiejętności, aby zniszczyć wrogów, którzy będą tutaj dosłownie na każdym rogu!

Przygotowaliśmy grę w studiu Mobile Dream Worlds, z którym nie jesteśmy jeszcze zaznajomieni, w rzeczywistości ta nowość stała się ich jedynym projektem, który w jakiś sposób zyskał popularność, która nie przeszła jeszcze nawet do 10 000 pobrań, ale to jeszcze nie jest wskaźnik. W każdym razie, w jaki sposób gry są robione na temat Stickmana, o tym wyraźnie nie wiedzą, ponieważ tym razem nasz stickman znacznie się powiększył, a nawet dostał zbroję!


Nie tylko z nazwy, ale także z treści, gra przypomina najbardziej hity, takie jak Stickman Legends - Ninja Warriors Games, które zdobyły już prawie 10 milionów pobrań i będzie bardzo trudno konkurować z nimi, ale kiedy to powstrzymało aktywnych programistów? Oprócz podobnej mechaniki gry czeka na nas znajomy format "Shadow Theatre", który wykorzystuje bardzo mało kolorów w grze, głównie czarnych, czerwonych i odcieni zieleni lub innych kolorów, w zależności od miejsca. W każdym razie nasz bohater jest cieniem, który nie musi być szczegółowy, dając te zasoby na rzecz dobrej fizyki i mechaniki. Deweloperzy i wrzucenie ze strony komponentu roli są uzasadnione, co ogranicza się do wyboru różnych broni, umiejętności pompowania bohatera i innych interesujących funkcji, które naprawdę lubisz!


Funkcje:

  • Gra jest dość prosta, ale na pierwszy rzut oka jest to gra hardcore.
  • Ogromny wybór bohaterów i wrogów
  • Możesz grać zarówno w trybie offline, jak i online, walcząc z innymi graczami na arenie
  • Doskonała fizyka i mechanika
  • Sześć stylów walki
  • Ponad 90 poziomów

Wady gry:

  • Jest reklama i donat

Rezultat: gra Stickman Warrior: League of Shadow Fighter - RPG z pewnością nie jest standardem tego gatunku, ale w roli dynamicznego pasażu z wieloma możliwościami gry fabularnej jest więcej niż można go pobrać za darmo, jednak będzie to trochę trudniejsze bez dotacji.


Reklama

Pobierz Stickman Warrior: League of Shadow Fighter - RPG 4.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 4.0 (4)
Data umieszczenia 2018-04-30 11:50
rozmiar 84.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/15 10:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |