Captain Tom Galactic Traveler
0 (0)

Captain Tom Galactic Traveler

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Captain Tom Galactic Traveler to przygoda dla Androida, w której twój bohater przemierzy wszechświat, ale pomimo swojego imienia "Tom", które zdecydowanie odbija się echem od postaci z książki "Autostopem do galaktyki", ale nie ma z nim nic wspólnego, postać z książki po prostu zebrane informacje, wtedy będziesz miał bardziej interesujący zawód - zagospodarowanie martwych planet.

Przygotowano grę w studiu Picodongames, który jest jedynym projektem na Androida, który okazał się bardzo interesujący i udało mu się zebrać około pół miliona pobrań, co można nazwać doskonałym wynikiem!


Rozgrywka jest realizowana w bardzo interesujący sposób, realizuje swoistą autonomię twojego bohatera, która zostanie zasadzona na małych asteroidach, które oczywiście trudno jest nazwać planetami, ale nadal. Następnie twoim zadaniem jest przebiegać po całej powierzchni asteroidy, nawet w środku, jeśli istnieje. Gdziekolwiek pójdziesz, zaczynasz uprawiać trawę i kwiaty, które wydzielają bańki tlenowe, które trzeba zebrać, tworząc rezerwę dla miejsc, gdzie nic nie rośnie, dodatkowo tlen jest używany jako broń, jeśli wróg spotyka się po drodze, a twój przeciwnik na nim pracuje Pakiet jet, który pozwala przenieść się do sąsiednich planetoid. W niektórych miejscach będą rury z odwiertów, które oczywiście przypominają Mario! Muszą się tam wspiąć, możesz zebrać gwiazdę, aby ukończyć poziom z najlepszym wynikiem i walczyć z wrogami, aby nie było nudno.


Funkcje:

  • Aby zagrać chociaż i platformówka, ale świat tutaj jest otwarty, jest fajny!
  • Kilka ciekawych urządzeń
  • Wiele nowych i nie mniej interesujących światów
  • Wiele dziwnych stworzeń - weź je wszystkie
  • Sztuka, która nazywa się Low Poly
  • W grze nie ma darowizny!

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Projekt jest dziwny, chciałbym zobaczyć zieloną trawę, ale, jak widać, jest to specjalna klasa kosmiczna.

Konkluzja: Kapitan Tom Galactic Traveler to świetna gra, która okazała się być umiarkowanie złożona, bardzo interesująca i łatwa w użyciu, więc ciesz się! A fakt, że można go pobrać za darmo, powinien tylko proszę.


Reklama

Pobierz Captain Tom Galactic Traveler 2.07 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
64-bit support
informacje ogólne
wersja 2.07 (207)
Data umieszczenia 2020-01-29 09:20
rozmiar 25.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/16 10:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |