Królewskie Ostrze
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Royal Blade to zręcznościowa gra dla androidów, w której musisz walczyć z dziwnym wykształceniem - opadem z różnych przedmiotów, wśród których mogą znajdować się ogromne dzienniki, potwory, kępki materii i inne podmioty, które wymyślili twórcy gry.

Przygotowaliśmy grę w studiu 111%, na konto której jest już kilka popularnych projektów, trochę mniej dziwnych, ale z twoimi żartami, jeśli jesteś zainteresowany - możesz je przeczytać, nazywają się BBTAN o 111% i turretz, każdy ma swoją własną osobliwość i dość ciekawą rozgrywkę, nie tylko dlatego, że miliony już je pobrały.


Rozgrywka w grze jest bardzo prosta do zrozumienia, która jest uzupełniona dość prostą kontrolą i rozcieńczona wysoką złożonością, która zaczyna objawiać się dosłownie na pierwszych poziomach. Pomysł jest bardzo prosty - używając tarczy i zimnej stali (miecz był pierwotnie, ale wtedy będzie więcej), musisz zatrzymać spadające przedmioty, a następnie je rozbić! Taktyka jest całkiem akceptowalna, a nawet przypomina klasyczne podejście bojowe, które zostało wymyślone w starożytnej Sparcie, ale będziesz z nich korzystać. Jak zwykle, nie bez możliwości rozwijania swojego bohatera i kupowania mu nowej broni, nie możesz się bez niego obejść, ponieważ spadające przedmioty mają określoną liczbę żyć i lepiej jest je oderwać od jednego ciosu, w przeciwnym razie gra stanie się jeszcze bardziej skomplikowana i nie potrwa długo i jedna fala.


Funkcje:

  • Przyjemna grafika i animacja
  • Zaostrzenie rozgrywki
  • Wiele sposobów rozwoju i akcesoriów dla twojego bohatera
  • Łatwa obsługa dwóch przycisków

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna
  • Chciałbym większej różnorodności wśród "opadów"

Podsumowując: gra Royal Blade zdecydowanie okazała się dość dziwna, ale jeśli zaangażujesz się w ten proces, to ciągnie dalej, możesz przez długi czas pompować, rozwijać i walczyć, główną różnicą w stosunku do klasycznych pilotów jest to, że tutaj podczas gry będziesz potrzebować swojej stałej obecności .


Reklama

Pobierz Królewskie Ostrze 1.4.8 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.4.8 (19)
Data umieszczenia 2019-06-02 00:34
rozmiar 34.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/17 08:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |