Pigeon Pop
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Pigeon Pop to zręcznościowa gra dla androida, która odbywa się w oparciu o rzeczywisty świat, który nas otacza, co zresztą nie jest najczęstszym rozwiązaniem w przypadku gier na Androida, czy w ogóle widziałeś jak szybko ptaki dokładnie dziób najlepsze nasiona, ale w tym samym czasie zostaw te złe? Właśnie tego się nauczysz, a jednak tańczą!

Przygotowano grę w studiu Fortafy Games, aw chwili obecnej android jest ich jedynym projektem, który dość aktywnie zyskuje popularność, liczba pobrań zbliża się do pół miliona, co jest znakomitym wynikiem w tak krótkim czasie.


Rozgrywka całkowicie powtarza koncepcję klasycznego zabójcy czasu z dodatkami, które sprawiają, że gra jest zabawna i bardzo pozytywna. Twoim zadaniem będzie jedzenie tylko czystych ziaren, podczas gdy pomijanie tych, które różnią się kolorem i prawdopodobnie już zaczęły gnić. Aby to zrobić jest dość proste - twoje jedzenie będzie wirowało na środku pola gry przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, a twój ptak będzie poruszał się w przeciwnym kierunku na większym promieniu, a gdy jego dziób jest przeciwny do pożądanego ziarna - kliknij na ekranie i je, jest łatwiejszy i nie może być !! Okazałoby się to nudne, ale programiści przełamali grę na poziomy, z których każda przynosi coś nowego na scenie, pokazując nowe przeszkody i funkcje, wśród których pojawią się zielone robaki, które również muszą zostać zjedzone, są rolą waluty gry, którą można wykorzystać do odblokowania nowe ptaki, przy okazji, niektóre z nich można otworzyć oglądając film reklamowy, a wybór jest ogromny! I oczywiście jeszcze jedna ważna cecha gry - wszystkie ptaki tańczą! ;)


Funkcje:

  • Pozytywny zabójca czasu na temat tańczących ptaków
  • Duży wybór ptaków
  • Wiele różnych poziomów z ich własnymi cechami (jest ich ponad 100!)
  • W grze praktycznie nie ma darowizny
  • Przyjemny i wesoły design
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Jest reklama, ale możesz ją wyłączyć za kilka dolarów

Konkluzja: jeśli ptaki, które tańczą w zapalczywie, wzbudzają zainteresowanie i masz wystarczająco dużo czasu, to gra Pigeon Pop jest dokładnie tym, czego szukałeś! A jeśli nie wyszukujesz, to również nie neguje możliwości sprawdzenia wszystkich funkcji gry, możesz pobrać ją za darmo!


Reklama

Pobierz Pigeon Pop 1.2.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.5 (1250)
Data umieszczenia 2018-10-20 22:35
rozmiar 40.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/18 08:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |