Gra GeoTap
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra GeoTap Game jest zabójcą czasu dla Androida, opartego na zasadzie kolorowania, ponieważ malujemy i musimy sobie z tym poradzić, i aby gra nie wydawała się nudna, malujemy twarze o różnych geometrycznych kształtach, które obracają się w tym czasie ...

Przygotowano grę w studio Lucre Games i inne projekty, których jeszcze nie mieli, jednak nawet pierwsza była w stanie pomieścić do pół miliona pobrań, więc obóz tych, którzy ją lubią, nie jest taki mały!


Jak już zrozumieliście, będziemy zajmować się malowaniem kształtów geometrycznych, a to działa w formacie wypełnienia, najważniejsze jest kliknięcie na wybraną twarz i zmieni się ona w losowy kolor wybrany dla tej figury. Po malowaniu większości twarzy rozpoczyna się najtrudniejsza - proces oczekiwania, który można porównać do pracy snajpera lub myśliwego, ponieważ w tej sytuacji nikt nie będzie cię spieszył, ale nie możesz przegapić i dostać się do już pomalowanej twarzy, czas nie jesteś ograniczony, w rezultacie musisz poczekać na odpowiedni moment i złapać prawą stronę. Kiedy figura jest całkowicie pomalowana - przechodzisz do drugiej i tak dalej w nieskończoność, aż do momentu, w którym przegrasz lub do momentu, w którym się znudzisz. Przy okazji, w roli wpisywanych punktów istnieje wiele twarzy, które można malować.


Funkcje:

  • Delikatne kolory i przyjemna muzyka - tutaj możesz się zrelaksować!
  • Trzy tryby gry
  • Wiele kształtów 3D, które możesz spotkać

Wady gry:

  • Prosta grafika
  • Byłoby pożądane, aby krawędzie były wyraźniej rozdzielone
  • Jest reklama, którą można wyłączyć za 2 dolary
  • Cyfry czasami się powtarzają, to frustrujące.

Najważniejsze: ponieważ GeoTap Game jest wciąż pierwszym projektem deweloperów, są wady w grze, bez nich rzadko można się z tym pogodzić, ale pomysł jest dobry, a gra naprawdę pozwala na relaks, polecam sprawdzenie go na własnym doświadczeniu!


Reklama

Pobierz Gra GeoTap 3.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- 3 New Game Modes! Fly By, Countdown, and Jawbreaker modes.
- Bug fixes!
informacje ogólne
wersja 3.0.0 (23)
Data umieszczenia 2018-10-05 16:11
rozmiar 28.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Lucre Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/18 10:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |