Lampy - skok kolorów
0 (0)

Lampy - skok kolorów

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Lampy - Color Jump to zagadka, wraz z wydaniem jej twórców z Rosji, i to nie jest kolejny "młody" projekt bez perspektyw, a nie test pióra w formie pracy dyplomowej, jest to efekt prac znanych w domu przez firmę BUKA Development! Który jest pierwszym czynnikiem, który przyciąga tę grę.

A kiedy zaczęliśmy mówić o najciekawszych, to o BUKA Development i będziemy kontynuować. Oczywiście nie jest to ich pierwsza gra, ponieważ pierwsza została wydana ponad 20 lat temu i jeśli w tamtych latach byłeś już zagorzałym fanem tej branży, nie mogło zabraknąć gry "Allods"! Ale w rzeczywistości, BUKA słynie nie tylko z gier, które sami wydali, ale także z tego, co zrobili dla rosyjskiego świata gier, biorąc na siebie rolę oficjalnego dystrybutora, wydawcy, tłumacza i wielu innych, to dzięki tym programistom jesteśmy w naszym czas mógł cieszyć się jakościowym tłumaczeniem kultowej gry, pomyślcie sami, nawet gdy RockStar pozwolił im dotknąć ich apogeum - GTA, dla którego firma dokonała pełnej lokalizacji, która została częściowo porzucona ...

Tak czy inaczej, udało im się również zapalić androida, oferując nam serię gier o Petce i Vasiliju Ivanovichu, Shtyrlits, Syberii i kilku innych projektach, a tu jeźdźca ... nieproszonego gościa lub spojrzenie w przyszłość


Wszyscy doskonale rozumiemy, co to jest felga, więc nie będziemy malować niczego szczególnie ostrożnie w tym przypadku, po prostu powiem, że twój bohater jest lampą, która zdecydowała się wyruszyć w podróż. Projekt lokalizacji jest odpowiedni, ale raczej prosty, schematyczne obrazy przekaźnika i innych obwodów elektrycznych są przyjemne, ale wyobraźnia oczywiście nie trzyma się. Jednocześnie rozgrywka jako całość była dość fascynująca, zarządzanie było proste, a wiele innych parametrów jest utrzymanych w ramach gatunku, który teraz musi być obserwowany dosłownie każdy. Jednak ani to, ani sława deweloperów nie wystarczały, aby rozpocząć grę na starcie, aby złapać gwiazdy z nieba, ponieważ nie są, ładunki są bardzo nieliczne i trudno powiedzieć, czy wynik będzie pozytywny ...


Funkcje:

  • Dobra gra, typowa dla tego gatunku
  • Przyjemny projekt
  • Prosta kontrola
  • Możliwości zmiany wyglądu głównego bohatera

Wady gry:

  • Reklama i donat ... Buka bez niego nie może ...

Konkluzja: czasy się zmieniają, a całkiem szybko i radykalnie, gra Lampy - Color Jump jest potwierdzeniem, gdy nawet wybitni twórcy nie są w stanie zagwarantować sukcesu gry, mam nadzieję, że na tym ich próby przywrócenia dawnej świetności się nie skończyły.


Reklama

Pobierz Lampy - skok kolorów 1.21 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.21 (21)
Data umieszczenia 2018-05-28 10:33
rozmiar 39.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/19 08:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |