Partymasters - Fun Idle Game
0 (0)

Partymasters - Fun Idle Game

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Partymasters - Fun Idle Game jest zabójcą czasu, który przekroczył klawiszem zatrzaskowym, zawarł wszystko na współczesnej muzyce i show biznesie, w końcu uzyskał całkiem pozytywny projekt, który zdołał zebrać już ponad milion pobrań!

Przygotowałem grę w studiu Playgendary, dla którego jest to trzeci projekt, dwa inne zupełnie niepodobne, ale niezwykle zabawne, wyścig z oceną 16+ o nazwie Happy Racing i płatną grę o siekanie warzyw, które nie strzelało, przynajmniej dlatego, że płatne ... tak czy inaczej, pozytywne - to ich główna cecha!


Rozgrywka była raczej warunkowa i w większej części przypomina piloty, ale w rzeczywistości tak nie jest. Istotą tego, co się dzieje, jest to, że ty, najwyraźniej, jesteś odpowiedzialny za stromą dyskotekę, na której gra nowoczesna muzyka R'n'B i wiele osób przyszło tańczyć. To na tancerzach i zapłatę ich pracy wszystko jest skrępowane, bo ich zadaniem jest tańczyć, twoim zadaniem jest rzucać w nie pieniędzmi. Im więcej pieniędzy rzucasz, tym lepiej tancerze i im więcej, co oznacza, że ​​publiczność jest zachwycona, a Ty zarabiasz jeszcze więcej pieniędzy, by dać jeszcze więcej. Nie trzeba dodawać, że nie było bez możliwości wypompowania wszelkiego rodzaju umiejętności bohatera, co zwiększy kwotę zarobków w czasie, dając tym samym możliwość dalszego rozwoju.

Najważniejszą rzeczą jest to, że gra pochodzi z kliknięcia - monotonna rozgrywka, ale szczerze mówiąc, to oczywiście trochę zawstydzające, biorąc pod uwagę popularność pilotów, a jeśli dodasz sumę pozytywów i muzykę, która została przyjęta jako podstawa, wtedy wszystko jest nawet lepsze niż mogłoby być!


Funkcje:

  • Ponad 40 różnych tancerzy
  • Dużo dowcipów i żartów
  • Różne boostery i inne ulepszenia
  • Możliwość rozwijania swojego bohatera
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Rezultat: gra Partymasters - Fun Idle Game trudno nazwać poważnym projektem, to czysta rozrywka, która szybko się znudzi, ale zabawa na pewno Ci zapewni!


Reklama

Pobierz Partymasters - Fun Idle Game 1.3.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
We are ready to make your game experience even greater! Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy!

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.
informacje ogólne
wersja 1.3.8 (391)
Data umieszczenia 2021-10-08 13:05
rozmiar 86.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/21 10:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |