Undervault
4.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Undervault to gra RPG dla Androida, której głównymi zasadami są przetrwanie, przypominające inne postapokaliptyczne projekty i system Roguelike, czyli śmierć twojej postaci i dodanie do rozgrywki pewnego rodzaju pieprzu, co ogólnie brzmi bardzo obiecująco.

Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera Andrija Bychkowskiego, dla którego ta gra była pierwszym projektem dostępnym na Androidzie i to miło, że mogła już zdobyć prawie 100 tysięcy pobrań, utrzymując dobrą ocenę, oznacza to, że projekt okazał się naprawdę wymowny!


Na początek, zgodnie z gatunkowymi klasykami, warto zauważyć, że gra otrzymała pikselowe grafiki, które zdecydowanie dodają atmosfery i pozwalają na realizację wielu odważnych pomysłów, których moc graficzna nie wystarcza na nowoczesną grafikę, aw takich grach różnorodność jest ceniona! W rezultacie będziesz miał fascynującą podróż przez różne pokoje, które będą losowo generowane za każdym razem, będzie standardowy zestaw, będą niepowtarzalne pokoje, aw każdym znajdziesz coś nowego. Ponieważ musisz walczyć z potworami, aby zdobyć jedzenie, umrzesz często, a od nowa pokoje będą inne i nie zapomnij o zmęczeniu, które odgrywa tutaj ogromną rolę. Między innymi musisz zbierać różne ekwipunki, uczyć się specjalnych umiejętności i wypracować unikalną taktykę za każdym razem, gdy zdecydujesz się powrócić do tego wspaniałego świata!


Funkcje:

  • Wysoka złożoność, umrzesz częściej niż myślisz ...
  • Wiele funkcji związanych z rozgrywką krok po kroku
  • Pixel, klimatyczna konstrukcja
  • System Roguelike, po śmierci, zaczyna się od nowa za każdym razem
  • Możesz walczyć z potworami, kopać, szukać skarbów i robić znacznie więcej
  • Zaawansowany system transakcyjny
  • Codzienne zadania, które pomogą w rozwoju


Wady gry:

  • Pełna wersja gry jest płatna i kosztuje trochę mniej niż dwa dolary, jednak za te pieniądze nie będzie reklam, będzie więcej bohaterów i kilka innych interesujących możliwości, ale więcej niż wystarczająco na znajomości.

Podsumowując: Undervault to gra w pixel-art i sandbox oraz przetrwanie i strategia w jednej osobie, więc jeśli lochy pikseli, potwory i motyw apokalipsy są blisko ciebie, koniecznie pobierz bezpłatną wersję, a jeśli Ci się spodoba, nie oszczędzaj pieniędzy i kup pełny , nie pożałujesz!


Reklama

Pobierz Undervault 1.3.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Pathfinding and auto-movement to distant rooms
- Display holy aura around Chapel
- Bugfixing
informacje ogólne
wersja 1.3.8 (76)
Data umieszczenia 2019-10-04 19:46
rozmiar 21.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Angry Kid na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/22 08:02
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |