Shadowmatic
4.7 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Shadowmatic to bardzo nietypowa zagadka dla androidów, w której będziemy pracować ze światłem i cieniem, a zasady tego, co się dzieje, są najprawdopodobniej znane wielu, ponieważ każdy próbował stworzyć cień podobny do wilka lub króliczka z rąk przed lampą, coś takiego i musisz sobie z tym poradzić, ale z kilkoma innymi warunkami.

Przygotowaliśmy grę w Triada Studio Games, nie było innych projektów dla Androida, które jeszcze nie zostały zauważone, ale nawet ich pierwszy projekt wygląda bardzo solidnie i trudno uwierzyć, że jest naprawdę pierwszy, jednak biorąc pod uwagę popularność, która go nie ominęła, najprawdopodobniej jest daleki od ostatniego.


Rozgrywka, ze względu na specyfikę gry, rozegra się w ciemnym pokoju i warto zwrócić uwagę na wysiłki programistów, ponieważ stworzyli doskonałą atmosferę, która spełnia niemal wszystkie, nawet najbardziej wymagające prośby o to, co się dzieje, nie licząc doskonałej grafiki i pełnoprawnych modeli 3D wszystkiego, co widzisz. To, co się dzieje, polega na tym, że na środku pola gry pojawi się obca postać, obracająca się, co jest niezbędne do osiągnięcia cienia, który będzie podobny do tego lub tego zwierzęcia, przedmiotu lub czegoś innego. Tak czy inaczej, proces jest bardzo wymierny i relaksujący, nikt nie spieszy się w czasie, a także, duża liczba poziomów, różne pokoje o niepowtarzalnej atmosferze, wiele zadań i inne ciekawe żetony, które działają bez reklam i darowizn, ale jest jeden ważny warunek, kompletny Wersja płatna.


Cechy gry (dla pełnej wersji):

  • Ponad sto poziomów, jestem pewien, że będzie ich więcej
  • 12 pokoi, każdy z własną atmosferą i dodatkami
  • Istnieje odpowiedni system z podpowiedziami
  • Waga dodatkowych zadań
  • Każdy poziom jest unikalny, bez rutyny i jednolitości
  • Oszałamiająca grafika, przypominająca zdjęcia
  • Ciekawe zarządzanie

Wady gry:

  • Pełna wersja jest wypłacana, będzie kosztować około 2 dolarów, w wolnym tylko 14 poziomów są dostępne.

Rezultat: gra Shadowmatic może być bezpiecznie nazwana arcydziełem w swoim gatunku, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie spotkaliśmy jeszcze analogów, jest to generalnie unikalna propozycja! Ale, jak zwykle, wszystko co najlepsze nie jest darmowe, ale w tym przypadku jest ono dość lojalne.


Reklama

Pobierz Shadowmatic 1.4.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• Fixed "missing files" bug
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (14303)
Data umieszczenia 2020-07-26 20:36
rozmiar 76.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.73★ 94.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/22 10:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |